Connect with us

3-2-1…Kayıt!

Neler Oluyor

3-2-1…Kayıt!

Dünya Breakdance Şampiyonu Pockemon Crew, sinema ve hip-hop dünyasını bir araya getirdiği “3-2-1…Kayıt!” gösterisiyle Türkiye’de ilk kez İş Sanat’ta.

Dansın ritmi İş Sanat’ta yükseliyor

İş Sanat, Fransız dans topluluğu Pockemon Crew’un “3-2-1… Kayıt!” isimli sıra dışı performansına ev sahipliği yapacak. Dünya Breakdance Şampiyonu olan ve birbirinden yetenekli dansçılardan oluşan Pockemon Crew, sinema ve hip-hop dünyasını bir araya getirerek izleyicilere daha önce deneyimlemedikleri bir performans sunacak.

1930-40’lı yılların sinema dünyasını dekor ve kostümlerle zenginleştirerek yansıtacak topluluk, Türkiye’deki ilk gösterisine tüm dans severleri bekliyor. Fransız Kültür Merkezi işbirliğiyle 25 Nisan 2018, Çarşamba akşamı saat 20.30’da gerçekleşecek bu muhteşem gösteriyi sakın kaçırmayın.

Bilet Fiyatları:

1. Kademe: 65 TL 2.Kademe: 50 TL 3.Kademe: 40 TL İndirimli: 30 TL Öğrenci: 20 TL

Satış noktaları

İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top