Connect with us

Dünya Kadınlar Günü’nde kendinizi şımartın!

Öne Çıkanlar

Dünya Kadınlar Günü’nde kendinizi şımartın!

En son ne zaman kendiniz, ama sadece kendiniz için bir şey yaptınız? İş güç, ev, çocuklar derken, şöyle bir es verip kendinize en son ne zaman vakit ayırdınız? Peki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü fırsat bilip kendinize vakit ayırmaya, kendinizi birazcık olsun şımartmaya ne dersiniz? İlham almak için aşağıdaki küçük listeye bir göz atın.

Hamam sefası

Geleneksel bir yöntemle hem bedenen hem ruhen arınabilirsiniz. Hamamda kese yaptırmak ölü hücrelerden kurtulmanızı sağlayacak, kan dolaşımınızı hızlandıracak, bedeninizi gevşetecek. Sıcak su, etrafınızı saran buhar ve mis gibi sabun kokusu ise ruhunuza iyi gelecek.

Masajla rahatlayın

Gevşemek için profesyonel masaj gibisi yok. İsveç masajından Tay masajına, derin doku masajından refleksolojiye seçenek çok. Hangi türü tercih edeceğiniz ise size kalmış. Tek yapmanız gereken randevu alıp sonrasında kendinizi ehil ellere teslim etmek…

Günü birlik kaçamak

Bu yıl 8 Mart, Cuma’ya geliyor. Çalışıyorsanız, belki bir gün izin alabilirsiniz ya da cumartesi veya pazar deniz kıyısına, ormana ya da yakınlardaki bir sahil kasabasına gidebilirsiniz. Ama tabii bu arada cep telefonunuzu kapatmayı, sosyal medyadan uzak durmayı unutmayın!

Felekten bir gece

Uzun süredir görüşemediğiniz ve en sevdiğiniz arkadaşlarınızı arayın ve hep birlikte gece dışarı çıkın. Mükellef bir yemek, eski dostlar, bol muhabbet, belki biraz dedikodu ve şen kahkahalar size iyi gelecek.

Bakım yapın

Hepimiz aynaya baktığımızda canlı ve pürüzsüz bir cilt görmek isteriz. Bunun da yolu iyi bir bakımdan geçiyor. Zamanım yok demeyin! İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun LUNA mini 2 yüz temizleme cihazıyla sabah ve akşam sadece iki dakikanızı ayırmanız yeterli. Dakikada 8 bin T-Sonic titreşimle cildi ölü hücrelerden arındırıyor, kir, yağ ve makyaj kalıntılarını yüzde 99,5 oranında temizliyor.

 

 

 

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top