Connect with us

Haluk Levent’ten muhteşem online konser! Çünkü Başka Sen Yok!

Öne Çıkanlar

Haluk Levent’ten muhteşem online konser! Çünkü Başka Sen Yok!

NN Hayat ve Emeklilik’in, Haluk Levent ve Doğaya Mektup projesinin kazananları ile birlikte gerçekleştirdiği Çünkü Başka Sen Yok konseri müzikseverler tarafından ilgiyle izlendi. Haluk Levent’in sahne aldığı ve Doğaya Mektup projesinin kazananlarının online olarak bağlandığı konseri onbinlerce kişi takip etti.

Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik’in ev sahipliğinde 5 Eylül Cumartesi akşamı gerçekleşen konser NN’in sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı.

NN Hayat ve Emeklilik’in doğa için önemli bir farkındalık yaratmak amacıyla hayata geçirdiği Doğaya Mektup projesi kapsamında gerçekleşen konserde sahne alan Haluk Levent proje kapsamında bestelediği Çünkü Başka Sen Yok şarkısını seslendirdi. Haluk Levent ayrıca, konser esnasında Elfida, Anlasana, Bir Yarim Olsun İsterdim, Kağızman gibi birçok sevilen şarkısını seslendirdi. Doğaya Mektup projesinin kazananları da konsere canlı olarak bağlanarak Evren Bingöl’ün moderatörlüğü eşliğinde Haluk Levent ile sohbet etti ve Doğaya Mektup projesi kapsamında hislerini paylaştı.

Proje Künyesi:

Proje Sahibi: NN Hayat ve Emeklilik
Proje Yetkilisi: Didem Özsoy Dirican, Gülşah Turutoğlu, Berent Yorulmaz, Fergül Omaç Guyard
Kreatif Ajans: Kendine Bakma Akademisi
Yaratıcı Grup: Evren Bingöl, Onur Emer, Burak Güleryüz, Yasin Üstün
Medya Planlama Ajansı: Digital House
Sosyal Medya Ajansı: Salt İletişim
Organizasyon Şirketi: Life For More

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top