Connect with us

İlham Veren Kadınlar W İstanbul’da!

Ordan Burdan

İlham Veren Kadınlar W İstanbul’da!

W Istanbul, birbirinden renkli ve farklı etkinliklerle şehrin nabzını tutmaya devam ediyor. W Istanbul’da gerçekleştirilen “What She Said” etkinliğinde moda, müzik, tasarım, sanat ve teknoloji alanında ilham veren kadınların konuşmacı olarak yer aldıkları paneller dizisinin üçüncüsü düzenlendi. What She Said etkinliğinde yer alan panele konuşmacı olarak oyuncu ve yazar Zeynep Koçak, müzisyen Deniz Sipahi, ressam Sedef Gali ve Türkiye’nin yükselen takı markası JUJU’nun kurucularından Özlem Tezcan Çöllü’dan oluşan başarılarıyla adından söz ettiren kadınlar katıldı. Moderatörlüğünü Tuğba Coşkun’un yaptığı panel sonunda konuşmacılarla soru-cevap etkinliği gerçekleştirildi. Ardından konuşmacılar ve katılımcılar W Lounge’da düzenlenen “Aperitivo” etkinliğine katıldılar.

Yeni evli çift Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Akçıl, Şeyda Coşkun, Ayşenur Aksoy, Evin Tümay, Serkan Dağlı ve Sılay Coşar gibi ünlü isimler de bu geceye katıldı. Gecede Dj Ezgi Taşçeviren’in ve Deniz Özdoğru’nun canlı performansları davetlilerden tam not aldı.

“Aperitivo Akşamları” Ocak ayı boyunca W İstanbul’da devam ediyor

Aperitivo akşamları, Dj Ezgi Taşçeviren’in gecenin ritmini belirleyen seti ve Deniz Özdoğru’nun canlı performansıyla renklenmeye devam edecek. Etkinlikler W Lounge’da Ocak ayı boyunca Çarşamba ve Cuma günleri devam edecek.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Ordan Burdan

To Top