Connect with us

Kenan Doğulu, Bursa Caz Tatili’nde!

Kültür & Sanat

Kenan Doğulu, Bursa Caz Tatili’nde!

Kenan Doğulu, Nilüfer Belediyesi’nin bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceği “Caz Tatili” etkinliği kapsamında 27 Ocak Pazar akşamı 20.30’da Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde cazseverlerle buluşuyor.

Parçalar, caz müzik formlarında düzenlenecek

Konser, film gösterimleri ve söyleşilerle birçok değerli sanatçının yer aldığı caz festivalinde Kenan Doğulu, İhtimaller projesi ile caz rüzgarı estirecek. Doğulu yıllar içerisinde müzikseverlere sunduğu birçok hit parçasının caz müzik formlarında yeniden düzenlenmiş versiyonlarını seslendirecek.

Türkiye’nin önde gelen caz müzisyenlerinden oluşan orkestrası ile hayranlarına müzik ziyafeti sunacak olan Doğulu’ya kontrbasta Ozan Musluoğlu, piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, davulda Ferit Odman ve Mehmet İkiz, trompette Şenova Ülker, saksafonda Engin Recepoğulları, trombonda Burak Dursun, vokallerde Sibel Gürsoy ve Tuba Önal eşlik edecek.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top