Connect with us

Komedinin yeni adresi Touché!

Kültür & Sanat

Komedinin yeni adresi Touché!

Zorlu PSM’nin geçtiğimiz günlerde kapılarını açan ve kültür sanat dünyasında yoğun ilgiyle karşılanan yeni kulübü Touché’nin programından ilk isimler açıklandı. Touché, caz performanslarından, akustik konserlere ve komedi/stand-up gösterilerine uzanan geniş yelpazesiyle dikkat çekecek.  Touché, sanata yeni bir soluk getiren programı ve özel menüsüyle sanatseverlerin yeni buluşma noktası olmaya aday.

Kahkahalara hazır olun!

Pazartesi günlerini komediye ayıran Touché, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde “Kadın ve Adam” adlı bar tiyatrosu ile sizlerle. İzleyicileri kadın-erkek zıtlıkları üzerine yazılmış benzersiz bir ‘ilişkiler komedisine davet ediyor. Oyuncu ve komedyen Leslie Karavil, şovu “Lesli ile Stand Up: 002” ile 18 Şubat’ta kahkaha dolu bir akşama imza atacak. Radyoculuk kariyerinin yanında komedyenliğe devam eden Deniz Alnıtemiz, “Alnıtemiz Stand Up” başlıklı tek kişilik stand-up şovuyla 25 Şubat’ta Touché’nin konuğu olacak. 4 Mart’ta sıra dışı ve eğlence dolu şovlarıyla “Çok da Fifi – Hatunlar Stand-Up”ı ağırlayacak. Denizhan Haznedar’ın deneyimlerini anlattığı tek kişilik stand-up gösterisi “Kıldan Tüyden Mevzular” ile 25 Mart akşamı 90 dakikalık bir kahkaha tufanına sebep olacak.

Caz müziğin kalbi Touché’de atacak

Şehrin en yeni, en ilham veren kulübü olmayı hedefleyen Touché, cazseverlerin de favori adresi olmaya aday… Türkiye’nin önde gelen caz müzisyenlerinden Kerem Görsev, trio’su ve Amerika’nın en güçlü vokallerinden Alan Harris ile birlikte 20, 21, 22 ve 23 Şubat’ta Touché’nin konuğu olacak. Touché, 27 Şubat tarihinde, Garanti Caz Yeşil: Piatango ft Selmin Artemiz başlıklı keyifli bir tango gecesine tanık olacak. Caz dünyasının yükselen seslerinden Esra Zeynep Yücel de, keyifli bir performansla 2 Mart akşamı Touché,’de olacak. 11 Mart tarihinde ise, bazılarımızın “Ray’in Çiftliği” isimli yemek programından tanıdığı, aynı zamanda müzisyen, yoga eğitmeni ve yazar da olan Ray Rizzo Touché,’de! An Evening of Storytelling, Myth, Poetry and Song with Ray Rizzo adlı gecede, müzik ve şiirle dolu samimi bir akşam izleyenleri bekliyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top