Connect with us

Pan’s Social House’un Konukları

Öne Çıkanlar

Pan’s Social House’un Konukları

Müzik dünyasının alternatif isimleri 18 Ocak’ta Pan’s Social House sahnesinde buluşuyor.

Alternatif ve bağımsız müziğin iki önemli oyuncusu Red Bull Music ve Audioban, 18 Ocak Cuma akşamı özel bir iş birliğine imza atıyor. Bu özel program Beyoğlu’nun yeni buluşma noktalarından, Mısır Apartmanı’ndaki Pan’s Social House’da gerçekleşecek. Gecede bağımsız müzik sahnesinin yükselen isimleri Jtamul, Affet Robot, RedRice b2b Fosil, Robogeisha ve TKO sahne alacak.

Müzik dünyasında alternatif, bağımsız ve yenilikçi üretimlerin yanında duran Red Bull Music ve Audioban, 18 Ocak Cuma gecesi özel bir gece için Pan’s Social House sahnesinde bir araya geliyor. Jtamul, Eren Günsan’ın tek kişilik projesi Affet Robot, RedRice b2b Fosil, uluslarası bir müzik enstitüsü olarak 20 yıldır dünyanın dört bir tarafından müzisyenlere eğitim programları, atölye ve ilham sunan Red Bull Music Academy’nin (RBMA) 2018 Türkiye katılımcılarından ‘Robogeisha’ ve TKO art arda sahne alacak. Bu dopdolu program 22.00’da başlayacak.

Program Akışı

18 Ocak Cuma tarihinde gerçekleşecek olan bu program, alternatif müzik dünyasının önemli isimlerini bir araya getiriyor. Bu özel gecede ilk olarak Jtamul sahne alacak. Ardından program, Affet Robot, RedRice b2b Fosil, Robogeisha ve TKO’nun özel performanslarıyla devam ediyor olacak. Programın zaman akışı ise şöyle:

22:00 – Jtamul
23:00 – Affet Robot
00:00 – RedRice b2b Fosil
01:00 – Robogeisha
02:00 – TKO

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top