Connect with us

Pazarlama tutkunları bu etkinlikleri kaçırmayın

Öne Çıkanlar

Pazarlama tutkunları bu etkinlikleri kaçırmayın

Kendini pazarlama alanında geliştirmek isteyen pazarlama tutkunları için hem ücretli hem ücretsiz olarak gerçekleştirilen sayısız etkinlik bulunuyor. Bu etkinliklere katılarak ülke ve dünya çapında ün yapmış pazarlama uzmanlarının deneyimlerini, başarılarını, bu süreçte hangi yollardan geçtiklerini öğrenebilirsiniz. Üstelik marketing organizasyonlarında ilerde çalışmak istediğiniz markalarla ya da kişilerle de tanışma fırsatı yakalamanız mümkün!

O halde marketinge gönül vermiş arkadaşları buraya alalım ve ulusal çapta ses getiren dört marketing etkinliğinin hangileri olduğuna birlikte göz atalım!

Kristal Elma

Yalnızca ülkemizden değil, dünya genelinden de pek çok katılımcının boy gösterdiği Kristal Elma, hiç kuşkusuz her pazarlamacının adını bir kez de olsa duyduğu organizasyonlardan biri. Ülkemizin en önemli reklam ödüllerinden biri olan Kristal Elma, Reklamcılar Derneği tarafından organize ediliyor. Eğer bu etkinliğe daha önce katılım göstermediyseniz birbirinden yaratıcı fikirlerin kıyasıya mücadele ettiği, ünlü pazarlama uzmanlarının yaptığı konuşmalar ile dinleyicilere ilham verdiği, farklı kategorilerde kazanılan ödüllerin havada uçuştuğu organizasyonda yerinizi mutlaka almalısınız. Her yıl düzenlenen etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitesini inceleyebilir, bu muhteşem organizasyonda yerinizi alabilirsiniz!

Webrazzi Summit

Türkiye’nin Lider Girişimcilik ve Teknoloji Konferansı adı altında düzenlenen Webrazzi Summit de bir marketingcinin mutlaka katılması gereken organizasyonlar arasında yer alıyor. Her yıl yalnızca bir kez düzenlenen bu etkinlik hem yerli hem yabancı pek çok başarılı konuşmacılara ve pazarlama hakkında ufkunu genişletmek isteyen binlerce katılımcıya kapılarını aralıyor. Üstelik Webrazzi Summit’e etkinlik alanından katılım gösterebileceğiniz gibi dilerseniz online olarak da konuşmaları dinleyebilir, online network edinebilirsiniz. Karar sizin!

Brand Week 

EMEA bölgesinin en büyük marka ve iş dünyası festivallerinden biri olan Brand Week Istanbul bu sene 10’uncu yılını kutluyor.
“Time To Reset” teması ile yaratıcı endüstrileri ve markalar dünyasını bir araya getiriyor.

Brand Week Istanbul 9-10-11 Kasım tarihlerinde sunumlar, paneller, araştırma çıktıları ve tartışmalarla dünyanın farklı yerlerinden gelen yaratıcı liderleri 5 ayrı sahnede izleyicisi ile buluşturacak.

Etkinlikte hikâye anlatıcılığında yeni trendler, tasarımda inovasyon ve Türkiye’nin geleceği ele alınacak. yaratıcılık ve bilimin geleceği ve spor iletişimi tartışılacak. Kaçırmayın!

Digital Age Tech Summit

Pek çok pazarlamacının ve pazarlamaya ilgi duyan kişilerin katılımı ile gerçekleştirilen Digital Age Tech Summit etkinliğinde teknoloji ve pazarlama iç içe geçiyor. Online olarak gerçekleştirilen etkinlikte dijital dönüşümün etkide bulunduğu farklı sektörler tartışılıyor. Yalnızca pazarlamaya ilgi duyan kişilerin değil, farklı sektörlerde çalışanların da keyif alacağı Digital Age Tech Summit için takvimlerinize not almayı unutmayın!

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top