Connect with us

Sezar, The Batman Filminin Kahramanı Oldu

Öne Çıkanlar

Sezar, The Batman Filminin Kahramanı Oldu

Türkiye’de fast-food sektöründe yenilik mucidi olarak anılan, nefis kenarı sektörle ilk kez tanıştıran Little Caesars Pizza, tüm dünyada ve Türkiye’de ilk defa Warner Bros. Pictures işbirliği ile 4 Mart’ta gösterime girecek olan “The Batman” filmi ile benzersiz bir işbirliğine imza attı. İşbirliği kapsamında Batman’in logosunu pizzaya taşıdı ve tüm şubelerinde 24 Ocak itibarıyla “Batman Pizza”nın satışına başladı.

Dünya çapındaki 145 milyar dolarlık pizza endüstrisinin en büyük pizza zincirlerinden biri olan Little Caesars Pizza, tüm dünyada heyecanla beklenen ve 2022 yılının en çok izlenen filmleri arasına gireceğine kesin gözüyle bakılan “The Batman” filmi için Warner Bros. Pictures ile global bir iş birliğine imza attı. Little Caesars Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu, “Dünya genelinde, uzun yıllardır geniş bir hayran kitlesine sahip ve efsaneleşen bir “süper kahraman” ile tüm dünyada merakla beklenen, böylesi büyük bir yapımda yer almak, kuşkusuz Little Caesars için benzersiz bir deneyim olacak.” dedi. Bu iş birliğinin pizza sektörü için bir ilk olduğunu ve küresel hedefin “Sezar’ı “The Batman” filminin lezzet kahramanı yapmak olduğunu da söyledi.


Filme özel “Batman Pizza” tüm şubelerde

Efsanevi “The Batman” filminin hayranları için, Batman karakterinden ilham alarak nefis ve ikonik bir pizza hazırladıklarını belirten Pelin Çiftçioğlu, “Little Caesars Pizza olarak 24 Ocak itibariyle tüm şubelerimizde “Batman Pizza” satışlarını başlatarak serinin son filmi “The Batman”in küresel tanıtım sürecine etkin bir şekilde dahil olduk. Sınırlı bir süre satışta kalacak Batman Pizza ile isteyen herkes pizza partisine süper bir kahramanı davet edebilir veya evine Batman Pizza’yı götürerek ailesinin kahramanı olabilir” dedi.
Satışa sunulan Batman Pizza, Batman filmlerinin teması yarasa siluetini yansıtıyor. Üstü özel sarımsak soslu, içi enfes, gerçek mozzarella dolgulu ve calzone kenarlı Batman Pizza’da, Little Caesars’ın hem küresel hem yerel lezzet seçimi yaklaşımına paralel olarak Türkiye’de bol sucuk kullanıldı. Yeni Batman Pizza için Little Caesars Türkiye’nin tüm şubelerinden 43,90 TL’ye sipariş verilebiliyor. Ürünün gel-al fiyatı ise 35,90 TL.

Little Caesars’ın yeni ürünü Batman Pizza’nın süper kahramanlara bir saygı duruşu niteliği taşıdığını belirten Pelin Çiftçioğlu, “Bu film çok uzun zamandır bekleniyordu ve markanın Türkiye ekibi olarak sponsorluk anlaşmasını duyduğumuzdan bu yana sürece büyük bir heyecanla hazırlanıyoruz. Gotham City ve tüm dünya, Batman hikayesinin paralelinde Sezar’ın lezzet hikayesini de tanıyacak. Bizim için Sezar, klasikleşen serinin lezzet kahramanına dönüşecek” dedi.

Little Caesars Pizza Türkiye ekibi, hem şubelerinde hem de sosyal medya platformlarında yapacağı çeşitli sürprizlerle, Batman hayranlarını ve pizzaseverlerini The Batman filminin büyüsüne davet etmeye hazırlanıyor. Little Caesars’ın yeni lezzeti Batman Pizza için www.littlecaesars.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top