Connect with us

Yılın “İyilik Hareketi” Ayşe Arman’la Başlıyor

Öne Çıkanlar

Yılın “İyilik Hareketi” Ayşe Arman’la Başlıyor

L’Occitane’ın UNICEF Türkiye ile başladığı İyilik Hareketi büyüyor. Ayşe Arman’ın kendi el emeği ile tasarladığı ve sadece sosyal sorumluluk adına insanlara ulaşan Sakajewa Kolyeleri ilk defa L’Occitane Mağazaları’nda satışa çıkıyor.

L’Occitane Mağazaları’nda satılan her kolye UNICEF Türkiye aracılığı ile çocuklara bir iyilik desteği olarak geri dönmüş olacak.

İlk etapta L’Occitane’ın İstinye Park, Akmerkez, City’s AVM ve Bağdat Caddesi mağazalarında satışa sunulacak Sakajewa İyilik Kolyeleri,daha sonra markanın tüm mağazalarında veTürkiye resmi internet hesabı loccitane.com.tr’detüketiciyle buluşacak.

Ayşe Arman’ın önceleri hobi olarak başlayan daha sonra kolektif bir iyilik hareketine dönüşen Sakajewa İyilik Kolyeleri projesi, bir yılda 300 Bin TL yardım sağlayarak hem tarifsiz iyiliklere sebep oldu hem de şirketlerin kadın çalışanlarına verdiği en değerli hediyeler haline geldi. Instagram projesi olarak başlayan iyilik hareketi L’Occitane ile birlikte ilk kez bireysel yardım organizasyonu haline dönüşüyor.

Ayşe Arman’ın iyiliğin gücü adına ürettiği Sakajewa kolyeleri 2018 yıl sonuna kadarL’Occitane Mağazaları’nda iyilik için raflarda..

Dünyayı iyilik kurtaracak…

“İyilikle ışıldıyoruz” diyerek Sakajewa kolyelerini mağazalarına taşıma kararı alan L’Occitane, daha önce de UNICEF Türkiye ile Beauty Box (Güzellik kutuları) tasarlamış ve yüksek adetlerde satışa ulaşmıştı. Bu özel kutuların satışında 2 bin adeti geçen marka, global olarak da UNICEF’e destek veriyor.2019’a kadar UNICEF logolu sabunlarının satışından elde edilen gelirle engellenebilir körlükle mücadele adına dünya genelinde 1.7 milyon çocuğa A vitamini sağlanması hedefleniyor. Her bir sabunla birlikte 3 çocuğun bir yıllık A vitamini ihtiyacını karşılayan L’Occitane, çalışmayı çocukların bağışıklık sistemini artırmak için sürdürmeye kararlı.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top