Connect with us

Anadolu Ateşi Egeli Seyircisi İle Buluştu

Öne Çıkanlar

Anadolu Ateşi Egeli Seyircisi İle Buluştu

Anadolu’nun binlerce yıllık kültürel tarihini, her yöreden derlenmiş yüzlerce halk dansı figürü ve halk müziğini harmanlayarak yansıtan Anadolu Ateşi, Egeli seyircisiyle buluştu.

Gösterinin açılış konuşmasını yapan topluluğun Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan, İzmir seyircisinin tekrar karşına çıkmaktan mutlu olduklarını dile getirdi. Konuşmasına başta Türkiye’nin değerli devlet balesi sanatçılarından Oktay Keresteci olmak üzere topluluğun eğitmen kadrosunu tek tek tanıtarak devam eden Erdoğan, yakın zamanda İzmir’de de Anadolu Ateşi Dans Okulu açılacağının müjdesini verdi.

“İlk Dans Öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’e Saygı” söylemi ile başlayan Anadolu Ateşi gösterisi, 4 farklı kuşaktan 300 dansçı ve dev prodüksiyon ile 7’den 70’e izleyen herkese keyifli anlar yaşattı.

MUSTAFA ERDOĞAN’DAN EGE SEYİRCİSİNE ÖZEL HARMANDALI ZEYBEĞİ

Gecenin sonunda topluluğun Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan, tüm eğitmenleriyle birlikte Ege seyircine özel harmandalı oynayarak izleyenlere sürpriz yaptı.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top