Connect with us

Bu Hafta Refika’nın Konuğu Evrencan Gündüz

İyi Yedik

Bu Hafta Refika’nın Konuğu Evrencan Gündüz

Türk mutfağına taze bir bakış açısı getiren Refika Birgül’ün mutfağına bu hafta genç müzisyen Evrencan Gündüz konuk oluyor. “Refika ile Öze Dönüş” 27 Ocak Pazar günü saat 12.00’de 24Kitchen ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Refika bu hafta Evrencan Gündüz’ü ağırlıyor

Ekranların sevilen ismi Refika Birgül, ezberleri bozan yeni programı “Refika ile Öze Dönüş” ile her hafta mahallesi Kuzguncuk’taki kendi mutfağında birbirinden ünlü konukları ağırlıyor. Her programında yemek tariflerinden komşuluğa, mahalle kültüründen dostluklara, doğadan hayvanlarla ilişkilerimize kadar her konuda özümüze dönmemiz gerektiğini vurgulayan Refika, bize has Türk mutfağı tekniklerini anlatıyor. Refika Birgül, Türk mutfağının dünya mutfakları arasında hak ettiği yere ulaşması için çalışıyor.

Refika bu haftaki programında hem doyurucu hem de bereketli tencere yemeklerini ekranlara taşıyor. Programın kahramanı ise yediden yetmişe herkesin favorisi olan patates yemeği oluyor. Refika’nın ekibiyle birlikte pikniğe gidip misket oynarken çocukluğuna döndüğü bölüme, genç ve yetenekli müzisyen Evrencan Gündüz konuk oluyor. İkili birlikte doğaçlama yemek ve doğaçlama müzik yaparak keyifli zaman geçiriyor.

Program, eğlenceli ekibi, candan komşuları, yardımsever esnafı ve ünlü konuklarıyla mutfakta olduğu kadar sokakta da geçiyor. “Refika ile Öze Dönüş”, 27 Ocak Pazar günü saat 12.00’da 24Kitchen ekranlarında. Evrencan Gündüz’ün konuk olarak sempatik tavırlarıyla renk kattığı, sesiyle kendisine bir kez daha hayran bıraktığı bu keyifli, eğlenceli ve doyurucu programı kaçırmayın!

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in İyi Yedik

To Top