Connect with us

Cappadox’un 5. Edisyonu 2020 Yılında Gerçekleşecek

Ordan Burdan

Cappadox’un 5. Edisyonu 2020 Yılında Gerçekleşecek

Kapadokya’nın ilham veren coğrafyasının farklı lokasyonlarında 2015 yılından beri gerçekleştirilen Cappadox, Türkiye’nin ilk destinasyon festivali olma özelliğini koruyor. Katılımcılar festivalde müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava disiplinlerini bir arada deneyimleme şansı buluyor. Programında Türkiye’den ve yurtdışından sanatçıları bir arada ağırlayan disiplinlerarası kültür festivali Cappadox, ilk yılından beri büyük beğeni ile karşılanıyor. Festival, hem konuk sanatçıları hem de katılımcılarıyla da uluslararası bir etkinliğe dönüşüyor. Cappadoxlu’larla birlikte güçlü bir içeriğin örülmesi amacıyla beşinci edisyonu 2020’de gerçekleşmesi üzerine hazırlıklara bu yıl içerisinde başlanıyor.

İlki 2015’te Kapadokya Çarpması başlığı altında gerçekleşen Cappadox, 2016’da Gelin Bahçemizi Ekelim, 2017’de Dünyadan Çıkış Yolları ve 2018’de ise Sessizlik temasıyla izleyicilerle buluştu. Festival, 2020 yılı itibariyle iki yılda bir gerçekleşecek. En eski yerleşimlere ev sahipliği yapmış olan Kapadokya’dan öğrenerek, dört yılın birikimiyle yola çıkan Cappadox’un yeni programı 2019 yılının Sonbaharında açıklanacak.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Ordan Burdan

To Top