Connect with us

Cem Yılmaz: “Bizim de gülmeye hakkımız var”

Neler Oluyor

Cem Yılmaz: “Bizim de gülmeye hakkımız var”

Türkan Sabancı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz, sürpriz yaparak Kaan Sekban’ı izlemeye geldiler. Gösteriden bir saat önce gelip Kaan Sekban’ı kulisinde ziyaret ederek genç komedyene destek veren Cem Yılmaz, “ Bizim de gülmeye hakkımız var” dedi.

Genç komedyen Kaan Sekban, kendi odasından yaptığı talk show’ları bir adım öteye taşıyarak geçtiğimiz akşam Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde seyirci karşısına çıktı.

10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurtdışında oyunculuk eğitimi alıp beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban’ın performansını izlemek isteyenler, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’ne akın ederek salonu hınca hınç doldurdu.

Türkan Sabancı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz da Kaan Sekban’ı izlemeye gelenler arasındaydı. Gösteriden bir saat önce gelip Kaan Sekban’ı kulisinde ziyaret ederek uzun uzun sohbet eden Cem Yılmaz, “Çok başarılı bulduğum bir arkadaşım. Kaan Sekban’ı sosyal medyadan tanıdım. Daha sonra yüz yüze tanıştık, sohbetler ettik. Burada gösterisi olduğunu duyunca gelip izlemek istedim” dedi.

Kaan Sekban ise Cem Yılmaz’ın sürpriz ziyareti karşısında çok mutlu olduğunu belirterek “Bir yıldır bu işi yapıyorum. Cem Yılmaz ile sosyal medya üzerinden tanıştık. Bizden kibarlığını, dostluğunu ve desteğini esirgemedi ve gösterimize geldi. Gelmesinden onur ve mutluluk duydum” dedi.

Kaan Sekban, gösteri sonrası yoğun alkışlar arasında Cem Yılmaz’ı sahneye davet ederek bir kez de izleyenlerin önünde teşekkür etti. Cem Yılmaz söz alarak “Sizler gibi bizim de gülmeye hakkımız var” dedi. Gecenin sonunda alkışa boğulan Kaan Sekban’ın talk show’u, sezonun en iddialı gösterilerinden biri olacağının işaretini verdi.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top