Connect with us

Dicle Olcay Sahneleriyle De Büyülüyor!

Neler Oluyor

Dicle Olcay Sahneleriyle De Büyülüyor!

‘Fi’ ve ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizilerinde seslendirdiği şarkılarla dikkatleri üzerine çeken Dicle Olcay, sahneleriyle de çok konuşulmaya başladı. Dicle Olcay sosyete ve sanat camiasının akın ettiği ‘Gizli Kalsın’ adlı mekanda uzun yıllar sahne alarak cemiyet hayatında adından sıkça söz ettirmişti. Sahnelerin aranan yüzü olan Olcay, son olarak Berk Ekşioğlu’nun doğum günü partisinde sahne aldı. Performasıyla cemiyet hayatının gözdesi haline gelen Olcay’ın sahne aldığı mekanlarda rezervasyonlar günler öncesinden tükenmeye başladı.

Slow parça hazırlıklarına başladı

‘Dizinin Dibine’ singleyla çıkış yapan Dicle Olcay, hayranlarının slow parça isteklerine de kayıtsız kalmadı. ‘Fi’ dizisinde seslendirdiği ‘Aç Kapıyı Gir İçeri’ şarkısı gibi bir parça ile Olcay’ı görmek isteyen hayranları için slow parça hazırlıklarına başladı. Olcay, önümüzde ki aylarda bomba gibi bir single ile döneceğinin müjdesini verdi.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top