Connect with us

Unutma, Doğa İçin Önce Sen!

Neler Oluyor

Unutma, Doğa İçin Önce Sen!

Doğa; denge demek, yaşam demek! Doğa, kendi kendinin ilacı olmak demek… Doğa her şeyi zamana bırakabilmek demek; yeri geldiğinde kendini nadasa bırakmak, yeri geldiğinde meyvelerinin ağırlığından dallarının kırılmasına izin vermek, ya da bir önceki sene hastalandığın için bu sene meyve vermemek ve kendini toparlamak demek…

Yani, kısacası doğa şu anki koşuşturmalı ve belki de biraz hastalıklı şehir hayatımızda yaptıklarımızın ve yapabildiklerimizin tam tersi demek…

İşte, NN Hayat ve Emeklilik de bizim gibi düşünmüş olacak ki; her geçen gün yabancılaştığımız ve uzaklaştığımız ama hala şehir hayatlarımızın bir parçası olmaya çalışan doğaya dikkat çekmek için harika bir etkinliğe imza atmış. “Önce Sen” sloganı ile müşterilerine özel ayrıcalık ve avantajlarla dolu bir dünyanın kapısını aralayan NN Hayat ve Emeklilik bu sefer önceliği doğaya veriyor ve “Doğa İçin Önce Sen” diyor.

Doğa İçin Önce Sen

NN Hayat ve Emeklilik’in en güzel “Önce Sen” yaklaşımlarından biri olmaya aday bu etkinliğe siz de katılıp doğaya ve geleceğe sahip çıkmak için bir adım atabilirsiniz.

Her gün yanından geçtiğimiz ama şehrin telaşından farkına varamadığımız doğayı bir günlüğüne dahi olsa fark edebilirsek, belki hem doğanın geleceğini hem de kendi geleceğimizi değiştirebiliriz.

Kaldırımda açmış bir menekşe, duvarların arasından başını güneşe doğru uzatmaya çalışan bir sarmaşık ya da betonların arasına sıkışıp kalmış olan doğanın bir başka yüzünün fotoğrafını çek ve #DoğaİçinÖnceSen etiketiyle @nnturkiye Instagram hesabını da etiketleyerek hesabında paylaş.

Paylaş ki, doğayı fark etmemize ve geleceğimizi korumamıza yardımcı ol! Yarışmada ilk 20 fotoğraf adına Ege Orman Vakfı’na 20.000 TL’lik bağış yapılacağını söylüyor başka da bir şey demiyoruz

Diğer ödüller ve yarışma detayları için http://bit.ly/doga-icin-once-sen

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top