Connect with us

Eğitime destek olun!

Öne Çıkanlar

Eğitime destek olun!

TEGV’den Alacağınız Dünya Kadınlar Günü Sertifikası ile Eğitime Destek Olun!

TEGV Dünya Kadınlar Günü Tebrik Sertifikası ile sevdiklerinizi bu özel günde mutlu ederken, çocuklarımızın eğitimine destek olabilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana imkânı kısıtlı çocuklarımızı eğitim desteğiyle buluşturan ve faaliyetlerine destek vermek isteyenler için farklı ve birbirinden etkili ürünlerle bağış olanağı yaratan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı; bu ürünlerden biri olan Dünya Kadınlar Günü Tebrik Sertifikası ile çocukların eğitimine destek olmanıza katkı sağlıyor.

Dünya Kadınlar Günü Tebrik Sertifikası ile sevdiklerinizin özel gününü kutlarken çocuklarımızın nitelikli eğitimle buluşmasına destek olabilir, onların mutluluğuna ve daha iyi bir gelecek hayallerine ortak olabilirsiniz.

Basılı ya da elektronik; iki ayrı formdan birini tercih ederek alacağınız her sertifika ile dilediğiniz sayıda çocuğun eğitimine destek olabilir, sevdiklerinizin dünya kadınlar gününü kutlarken çocuklarımızın umutlarını ve mutluluklarını da paylaşabilirsiniz.

TEGV Dünya Kadınlar Günü Tebrik Sertifikası elektronik sertifikası için :https://tegv.org/esertifika/

TEGV Basılı Dünya Kadınlar Günü Tebrik Sertifikası sertifikası için : [email protected] /0216 290 70 84

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top