Connect with us

Elite İkinci Sezon Çekimleri Başlıyor

Neler Oluyor

Elite İkinci Sezon Çekimleri Başlıyor

Netflix bugün paylaştığı bir video ile Elite yeni sezon çekimlerinin başladığını duyurdu ve yeni sezon için oyuncu kadrosuna katılan isimleri tanıttı.

Çete Büyüyor

İkinci sezonda karşımıza çıkacak yeni isimler Jorge Lopez (Soy Luna, Violeta), Georgina Amorós (Bienvenidos a La Familia, Vis a Vis) ve Claudia Salas (La Peste). Yeni sezonda ayrıca Silvia Quer de yönetmen koltuğuna oturacak. İlk sezonu yöneten Ramón Salazar ile Dani de la Orden’e eşlik edecek.

İlk sezondan tanıdığımız isimleri de yeni bölümlerde izlemeye devam edeceğiz. Miguel Herrán, Jaime Lorente, Itzán Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico, Omar Ayuso ve Danna Paola.

Dizinin ikinci sezonu da ilk sezonda olduğu gibi 4K formatta ve 8 bölüm olarak çekilecek. Dizinin yeni sezonda da yürütücü yapımcılığını Zeta Audiovisual (Three Steps Above Heaven/Aşka Yükseliş, I Want You/Sensiz Olmaz) üstlenecek.

Elite Hakkında

Elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya’nın en iyi ve en seçkin okuludur. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından, işçi sınıfından üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. İlk başta çok şanslı olduklarını düşünseler de aslında durum tam tersidir.

Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın bir cinayetle sonuçlanmasının ardından olaylar peşi sıra gelişir. Peki işlenen suçun arkasında kim vardır?

Elite hakkında daha detaylı bilgi için Netflix Medya Merkezi’ni veya dizinin sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top