Connect with us

​Fatma Turgut’tan Yeni Albüm Müjdesi

Öne Çıkanlar

​Fatma Turgut’tan Yeni Albüm Müjdesi

Marmara Park AVM’nin “akustiğe kulak ver” etkinlikleri serisinin yeni konuğu, 29 Mart Perşembe günü Türk rock müzik sanatçısı Fatma Turgut oldu.
Model Grubu’nun solisti olarak tanınan Fatma Turgut, Ocak 2018’de ikinci singe’ı “Aşk Tadında”yı yayınlamıştı. Konser sırasında yeni albümü ile eylül ayında müzikseverleri ile buluşacağı müjdesini verdi.  Çok özel akustik performans ile sahne alan Fatma Turgut, seslendirdiği şarkılarla genç yaşlı tüm alışveriş merkezi ziyaretçilerini coşturdu.

Türkiye’nin ilk “galaktik” temalı alışveriş merkezi olan Marmara Park, 100 bin metrekare kapalı alandaki 4 katta, 250 mağaza ile hizmet veriyor. Marmara Park AVM’nin, dünyanın en iyi gayrimenkul projelerinin belirlendiği Mipim Ödülleri’nde ‘En İyi Alışveriş Merkezi’ kategorisinde birincilik ödülü de bulunuyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top