Connect with us

Dinleyicilere unutulmaz hatıralar!

Öne Çıkanlar

Dinleyicilere unutulmaz hatıralar!

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say ile Serenad Bağcan’ın 12 – 18 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen Amerika turnesi; Los Angeles, Chicago, Washington DC ve son olarak New York’taki konserlerinin ardından sona erdi. İlk bölümünde Fazıl Say’ın, “Truva Sonatı” adlı eserini yorumladığı konserlerin “Şarkılar”dan oluşan ikinci bölümünde güçlü ve büyüleyici sesiyle Serenad Bağcan, dinleyicilere unutulmaz hatıralar bıraktı.

Fazıl Say ve Serenad Bağcan, Los Angeles, Chicago, Washington DC ve New York olmak üzere ABD’nin dört farklı şehrinde bir dizi konser verdi.

Sevenleri tarafından uzun süre ayakta alkışlanan Fazıl Say ve Serenad Bağcan konserlerin ardından, ABD’de bulunan sevenleriyle bir araya geldi. Us Productions’ın Amerika turnesi kapsamında düzenlediği konserlerde dinleyiciler, CD’lerini ve konser programlarını imzalatmak için uzun sıralar oluşturdu.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top