Connect with us

Film Geceleri Başlıyor!

Bizden Söylemesi

Film Geceleri Başlıyor!

Vakit, Hollywood’un ışıltılı dünyasını keyifli dizilerle evlerimize taşıma vakti! En sevilen romantik komediler ve en eğlenceli Hollywood filmleri Şubat ayından itibaren her Cumartesi ve Pazar akşamı 21.30’da Foxlife ekranlarına geliyor. Dünyanın en sevilen romantik komedi ve drama dizilerinin yanı sıra ödül törenleri ve gece yarısı şovları da ekrana gelmeye devam edecek. Peki, Şubat ayı itibarıyla hangi filmleri ekranlarda göreceğiz?

Crazy, Stupid, Love

“Crazy, Stupid, Love” filminin başrollerinde Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore ve Emma Stone gibi birbirinden ünlü isimlerin yer alıyor. Film, karısından boşandığında hayatı baştan aşağı değişen bir adamın yeni tanıştığı Jacob’ın yardımıyla yeniden kendini ispatlama çabasını konu alıyor. “Crazy, Stupid, Love” 2 Şubat Cumartesi akşamı saat 21.30’da Foxlife’ta.

Music and Lyrics

Hugh Grant ve Drew Barrymore’un başrolü paylaştığı “Music and Lyrics”, genç bir pop yıldızı için çok hızlı bir şekilde şarkı bestelenmesi istenen ünlü bir bestecinin genç bir kadınla arasındaki romantik ve eğlenceli olayları ekranlara getiriyor. “Music and Lyrics” 3 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da Foxlife’ta.

Sweet November

18 yıl önce vizyona girmesine rağmen hala unutulmaz filmler arasında yer alan “Sweet November”, ünlü oyuncular Keanu Reeves ve Charlize Theron’u bir arada izleme fırsatı sunuyor. “Sweet November”, 9 Şubat Cumartesi akşamı 21.30’da Foxlife’ta romantik anlar yaşatıyor.

Two Weeks Notice

Patronuna dadılık yapmaktan sıkılan bir kadının hikayesi Sandra Bullock ve Hugh Grant’ın başrolü paylaştıkları “Two Weeks Notice” ile 10 Şubat Pazar akşamı 21.30’da Foxlife ekranlarına geliyor.

Just Like Heaven

Reese Witherspoon ve Mark Ruffalo’yu birlikte izlediğimiz “Just Like Heaven”, yeni taşındığı dairenin eski sahibesinin ruhuna aşık olan bir adamın hikayesini takip ediyor. “Just Like Heaven”, 16 Şubat Cumartesi saat 21.30’da Foxlife ekranlarında evlere konuk oluyor.

No Reservations

Katı kurallarıyla tanınan ünlü bir şef olan Kate’in hayata bakışı yeğeni Zoe ve bir başka şef Nick’in girmesiyle baştan aşağı değişir. Catherine Zeta-Jones’un hayat verdiği Kate’in hayatında artık alıştığı kurallara yer olmayacaktır. Romantik komedi “No Reservations” 17 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da Foxlife’ta.

Something’s Gotta Give

Jack Nicholson ile Diane Keaton’ı bir araya getiren “Something’s Gotta Give”, farklı yaşam tarzlarından gelen ikilinin hiç ummadıkları bir şekilde birbirlerine bağlanmalarını konu alıyor. Nancy Meyers imzası taşıyan “Something’s Gotta Give”, 23 Şubat Cumartesi akşamı 21.30’da Foxlife’ta.

Elizabethtown

Şirketi battığında intihar etmeye karar veren ama önce babasının cenazesine katılması gereken Drew, uçakta hayata bakışını değiştirecek bir hostes ile tanışır. Orlando Bloom ve Kirsten Dunst’ı birlikte izleyeceğimiz “Elizabethtown”, 24 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da Foxlife ekranlarına geliyor.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren Foxlife; D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Bizden Söylemesi

To Top