Connect with us

Instagram Fenomeni Olma Rehberi

Öne Çıkanlar

Instagram Fenomeni Olma Rehberi

İster liseli bir kız olun, ister beyaz yakalı orta düzey bir yönetici ya da zaten milyonlarca takipçiye sahip bir ünlü… Konu instagram olduğunda herkesin tek bir amacı var, o da fenomen olmak!

Peki, instagramda fenomen olmak kolay mı? Eğer bizim taktiklerimizi uygularsanız çok kolay hem de… İşte sizin için instagramda fenomen olma rehberi:

LÜKS MEKANLARDAN FOTOĞRAF PAYLAŞIN

İnstagram fenomeni olmak için ilk etapta biraz paraya kıyabilirsiniz ama bir kez fenomen olduktan sonra kat be kat fazlasını kazanabileceğinizi unutmayın, gelsin sponsorluklar, gitsin reklam teklifleri… İşte instagram fenomeni olmak için ilk adımımız geliyor: Lüks mekanlardan mümkünse arka plan boğaz manzaralı olacak şekilde fotoğraflar paylaşmak… Hatta arka planda birkaç ünlü de çıkarsa değmeyin keyfinize, gelsin like’lar, takipçiler…

ÖNCE FOTOĞRAF SONRA YEMEK

Evet, instagram fenomeni olma rehberinde ikinci adımdaki mottomuz önce çek, sonra ye! Bu çok önemli, bunu kati surette unutmuyoruz, yemek ne kadar leziz gözükürse gözüksün, tatlılar ne kadar baştan çıkarıcı olursa olsun, önce fotoğrafını çekip sonra yiyoruz. Gerekirse yemeğimiz soğusun, gerekirse tatlımızın üstündeki dondurma erisin gitsin… Bunların hiçbiri üstten çekilmiş bir yemek fotoğrafı kadar önemli olamaz. Sonuçta midenizdeki değil tabağınızdaki yemek, like getiriyor!

YUNAN ADASI OLMAZSA OLMAZ

Ben instagram fenomenine fenomen demem Yunan Adalarında fotoğrafı olmazsa… Arka planda beyaz boyalı evler mi olur, mavi boyalı kapılar mı olur, gece eğlencesi mi olur, hangisi olursa olsun fark etmez ama Yunan Adalarında çekilmiş bir fotoğrafınız olsun! Böylelikle hem ne kadar gezgin bir ruhunuzun olduğunu göstermiş olursunuz hem de komşudan birkaç like ile takipçi kaparsınız belki, belli mi olur

TRAFİKTE SIKILMAK YOK KARAOKE YAPMAK VAR

Eğer ki instagram profilinizde şoför koltuğunda telefona bakarak eşlik ettiğiniz bir şarkı videosu yoksa, kusura bakmayın ama sizden instagram fenomeni falan “olmaz, olamaz imkansız benimsin havalım…” Bakın hemen havaya girdik bile Çok etkili bu şarkı olayı, o yüzden napıyoruz trafikte sıkılmak yerine, radyoda çalan şarkıya eşlik ediyor ve bu videoyu instagrama yüklüyoruz!

HEPİMİZİN İÇİNDE BİR AŞÇI YATIYOR

Evet, aslında hepimizin içinde yatan bir aşçı var ve devir bu aşçıyı uyandırma devri! Ey instagram sen nelere kadirsin, hepimizi bir günde aşçı yaptın. Kimimiz chia pudingli tarifler paylaştık, kimimiz peynir tabakları hazırladık, bazılarımız pancake yaptı fenomen olma yolunda… Bir nesil heba oldu mutfaklarda tarif vereceğim, yemek yaparken fotoğraf paylaşacağım diye… 

SANKİ SİZİN FOTOĞRAFINIZ!

Artık günümüzde milyonlarca takipçiye sahip sevgili ünlülerimiz bile, yabancı instagram hesaplarından aldıkları fotoğrafları kendi fotoğraflarıymış gibi paylaştığına göre, biz neden yapmayalım ki? Fenomen olmak bunu gerektiriyorsa yemeyiz içmeyiz instagramda bizi andıran kişileri bulup fotoğraflarını kendi fotoğrafımızmış gibi paylaşırız, hatta bazen üzerinde fotoshop bile yaparız. Biz işimizi o derece ciddiye alırız; çünkü fenomen olmak, çok ciddi bir iştir!

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top