Connect with us

LeShow İstanbul’un Podyumdaki Sürpriz İsmi: Özkan Uğur

Ordan Burdan

LeShow İstanbul’un Podyumdaki Sürpriz İsmi: Özkan Uğur

LeShow Uluslararası Deri ve Moda Fuarı, 24 – 26 Ocak 2019 tarihleri arasında ilk kez İstanbul’da kapılarını açıyor. 24 Ocak akşamı görkemli bir Gala ile 2019’un deri moda trendlerinin görücüye çıkacağı fuarın defile sunuculuğunu Jülide Ateş, koreografisini Asil Çağıl yapacak. Podyumda ise Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Ece Gürsel, Sema Şimşek gibi birçok özel isimle beraber Özkan Uğur yer alacak.

21 yıldır Moskova’da düzenlenen, deri moda sektörünün en önemli fuarı LeShow Uluslararası Deri ve Moda Fuarı, 24 Ocak 2019 günü İstanbul Kongre Merkezinde başlıyor. Saat 11.00’da düzenlenecek olan açılış töreni ile ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Fuarın Gelirleri NEYAD’a Bağışlanacak

Koreografisini Asil Çağıl’ın, sunuculuğunu Jülide Ateş’in gerçekleştireceği Gala Defilesi 24 Ocak 2019 akşamı gerçekleşiyor. Defilede Vlasta Kopylova Design, Sacha Pacha, Lindi West, Oksa Deri, Panterrez ve Sansar Deri 2019-2020 sezonu koleksiyonlarını Özge Ulusoy, Çağla Şıkel, Ece Gürsel ve Sema Şimşek tanıtıcak. Steel Deri’nin defilesinde ise fuarın sürpriz ismi olarak Özkan Uğur podyumda yürüyecek.

24-26 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek olan LeShow İstanbul Fuarının biletleri Biletix’te satışa sunuldu. Fuarın gelirleri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında NEYAD’a kız çocuklarının eğitimi için bağışlanacak.

LeShow Uluslararası Deri ve Moda Fuarı

Fuara ABD, Avustralya, Almanya, Arjantin, Belarus, Bulgaristan, Ermenistan, Fas, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hollanda, İngiltere, İtalya, Kazakistan, Mısır, Pakistan, Portekiz, Rusya, Sırbistan, S. Arabistan, Tataristan, Ukrayna, Vietnam ve Yunanistan gibi değişik ülkelerden 500’ü aşkın satın alıcı konuk davet edildi. 10 ülkeden 150 üretici firma, deri hazır giyimin yanı sıra dış giyim, aksesuar, ayakkabı ve çanta koleksiyonlarını yeni pazarlar ve seçkin ziyaretçilere tanıtma fırsatı bulacak.

Fuar’ın küresel marka temsilcisi ve onur konuğu olarak Arap Dünyasının en etkili 50 iş kadını ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni şekillendiren en etkili 100 iş insanı arasında yer alan Alia Khan yer alacak. İslami Moda ve Tasarım Konseyi (Islamic Fashion & Design Council-IFDC) Kurucusu ve Başkanı olan Alia Khan ayrıca 25 Ocak 2019 günü deri moda sektörüne yönelik bir konuşma yapacaktır.

Fuarın diğer onur konuları ise uluslararası giyim moda ve tasarım sektörünün önde gelen uzman ve marka değerlerinden biri olan, İtalyan Moda Marka Strateji Acentesi “SDR”ın sahibi Bn. Samantha De Reviziis ile Balkanların önemli deri giyim tasarımcısı Bn. Irena Grahovac. Fuar küresel marka elçileri kapsamında bilgi ve deneyimlerini katılımcı ve ziyaretçilerle paylaşacaklar.

LeShow İstanbul-2019 Fuarı 24-26 Ocak 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi/Harbiye’de gerçekleşecek. Fuar her gün 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Ordan Burdan

To Top