Connect with us

Dijital Sanatlar Yapımevi’nden 2019 Atağı: Çiçero ve Turkish’i Dondurma

Kültür & Sanat

Dijital Sanatlar Yapımevi’nden 2019 Atağı: Çiçero ve Turkish’i Dondurma

Dijital Sanatlar Yapımevi, Ayla ve Müslüm ile gişede “Tüm Zamanlar” rekorlarını kırarak Türkiye sinema tarihini baştan yazmıştı. 2019’un ilk çeyreğine ise Serdar Akar’ın yönettiği Çiçero ve Can Ulkay’ın yönettiği Turkish’i Donduma’yı vizyona sokarak iki filmle giriş yapıyor. Konuyla ilgili Soho’da düzenlenen basın toplantısına Akar ve Ulkay’la birlikte, Yapımcı Mustafa Uslu, Erkan Kolçak Köstendil, Ali Atay, Şebnem Bozoklu ve Alma Terziç katıldı.

Türkiye sinema tarihini baştan yazan Dijital Sanatlar, 2019’a da hız kesmeden giriyor. 18 Ocak’ta Çiçero, 15 Mart’ta ise Turkish’i Dondurma’nın vizyon yolculuğu başlıyor.

Dijital Sanatlar Yapımevi Vizyona Girecek Filmlerini Soho’da Tanıttı

Gerçek hayat hikayelerini beyazperdeye uyarlayarak ülkemiz sinemasında eksikliği hissedilen “True Story” kategorisinde önemli bir boşluğu dolduran Dijital Sanatlar, Soho’da düzenlediği basın toplantısıyla hem vizyona girecek filmlerini hem de bu yıl çekimlerine başlayacak yeni projelerini tanıttı.

İki bölüm halinde düzenlenen basın toplantısının ilk bölümünde Turkish’i Dondurma filminin fragmanı ilk kez basın mensuplarıyla buluştu. Ardından Yapımcı Mustafa Uslu, Yönetmen Can Ulkay, filmin oyuncularından Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu ve Alma Terziç sahneye çıkarak gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Toplantının ikinci bölümde ise 18 Ocak Cuma günü vizyona girecek Çiçero filminin yeni fragmanı ve yepyeni afişi ilk kez gazetecilerin beğenisine sunuldu. Ardından bu kez filmin yönetmeni Serdar Akar ve Yapımcı Mustafa Uslu sahneye çıkarak bilgiler paylaştı.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top