Connect with us

Mağaza İndirimlerine Doyamadığımız Aylar

Neler Oluyor

Mağaza İndirimlerine Doyamadığımız Aylar

Alışveriş çılgınlığı; hem hastalığımız hem ilacımız, derdimiz de dermanımız da o. Hem kendimizi kontrol altına almaya çalışıyoruz, hem de kendimizi kısıtlamadan doyasıya alışveriş yapmak istiyoruz.

Bu çelişkili ruh halimiz kendimizi bile korkutuyor. Biz de düşündük taşındık bu çelişkili ruh halimize en iyi gelecek şeyi, yani indirimli alışveriş konusunu detaylı araştıralım dedik.

O kadar marka, o kadar kategori ve binlerce mağaza varken indirim için sersefil olmadan bu işi nasıl çözebiliriz onu araştırdık, işte sizler için indirimli alışveriş yapabilmek için izlenecek tüyolar.

MARKALARIN KENDİ SİTELERİ

Markaların kendi sitelerinden alışveriş yapmak, aldığınız ürünün ve elinize geçecek olan ürünün birebir aynı olacağının garantisidir. Güvenli bir alışveriş yapmış olarak zaten olası kazıklanmaların önüne geçtiğiniz için tasarruf yapmış bile sayabilirsiniz kendinizi. Ama şu an bahsetmek istediğimiz bu değil, artık çoğu markanın internet sitesinden ürünleri inceleyebiliyor ve fiyatı düşünce haber ver butonuna basıp o çok beğendiğiniz çanta için indirim döneminde mağaza mağaza koşmak yerine, fiyatı düşünce ilk siz haberdar olup misler gibi internet sitesinden alıyorsunuz.

SMS ÇILGINLIĞI

Evet, her ne kadar markalardan devamlı gelen mesajlar sinir bozucu olsa ve açılmadan silinse bile, aslında çoğu marka müşterilerine özel indirimler yapıp bunları sms yolu ile bildirmeyi tercih ediyorlar, bazı markalarda kayıtlı müşterilerine öncelik tanıyıp indirimden ilk onların haberdar olmasını sağlıyorlar. İşte bu yüzden biraz sinir bozucu olsa da markalardan gelen mesajları açıp okumak size güzel indirim fırsatları sağlayabilir.

İNDİRİM SİTELERİ VE UYGULAMALARI

İndirim sitelerinden ya da indirim uygulamalarından da rahatlıkla yararlanabileceğinizi unutmayın. Burda dikkat etmeniz gereken kısım, girdiğiniz sitenin ya da indirdiğiniz uygulamanın güvenli olup olmadığını kontrolo etmek olacaktır. Bunu da çok basit bir internet araştırması ile öğrenebilirsiniz. O siteden gelen ürünler birebir orijinal ürünler mi, satın aldığınız ürünler birebir aynı ürün mü elinize geçti, kargo da ya da iptal süreçlerine tüketici zararına kararlar mı veriyor, bu ve bunun gibi daha pek çok bilgiye internetten ulaşabilirsiniz. Eğer alışveriş yapmak istediğiniz indirim sitesi ya da uygulama ile ilgili negatif yorum ve şikayet bulunmuyorsa; siz de gönül rahatlığı ile indirimli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top