Connect with us

NN Hayat ve Emeklilik Bir Kez Daha “En İyi İşveren”

Öne Çıkanlar

NN Hayat ve Emeklilik Bir Kez Daha “En İyi İşveren”

Her yıl, dünya çapındaki şirketlerin çalışanlarının memnuniyetine yönelik İnsan Kaynakları politikalarını ve çalışma koşullarını inceleyen Top Employers Institute, NN Hayat ve Emeklilik’i bir kez daha Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olarak seçti.

İki Yıl Üst Üste

Geçtiğimiz yıl “Top Employer 2017” sertifikası almaya hak kazanan NN Hayat ve Emeklilik, bu yıl da “Top Employer 2018” sertifikasının sahibi oldu.

Top Employer 2018; şirketlerin İnsan Kaynakları (İK) süreçlerinin, politika ve uygulamalarının denetlenmesi sonucu gerekli kriterleri sağlayan işverenlere verilen bir sertifika. NN Hayat Emeklilik geçirdiği zorlu ve uzun bir denetim sürecinin ardından, sağladığı çalışma koşulları ile sahip olduğu yetenek stratejisi, iş gücü planlaması, işe alım ve oryantasyon süreci, eğitim ve gelişim programları, performans yönetimi, liderlik gelişimi, kariyer ve yedekleme yönetimi, ücretlendirme ve yan haklar yönetimi ve şirket kültürü sayesinde bu sertifikayı almaya hak kazandı.

Her Daim “Önce Sen” Anlayışı

NN Hayat ve Emeklilik İnsan Kaynakları Direktörü Meliha Yardım, Türkiye’de sektöründe bu sertifikaya sahip tek işveren olarak çok gururlu olduklarını belirterek, “NN Hayat ve Emeklilik, müşterilerine olduğu gibi çalışanlarına da “Önce Sen” deyip yarattığı kültür, sağladığı mükemmel çalışma koşulları ve organizasyonun her seviyesindeki yetenekli çalışanlarına sunduğu gelişim fırsatları ile Top Employer 2018 sertifikasına hak kazanarak bir kez daha Türkiye’nin en iyi işverenlerinden biri olduğunu tescilledi,” ifadesini kullandı.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top