Connect with us

Dijital Sihirbaz Zach King İstanbul’da

Ordan Burdan

Dijital Sihirbaz Zach King İstanbul’da

Dijital illüzyonları ile dünyada büyük merak uyandıran Zach King,  Soho House İstanbul’da meraklılarıyla buluştu.

Film yapımcısı ve Youtuber olan, dünya çapında 21 milyonu aşan Instagram takipçisiyle sosyal medyada oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip Zach King, bu özel buluşmada ilham veren hikayesini, projelerini ve hakkında merak edilenleri anlattı. Zach King’in konuşmasının sonunda yayınladığı, izleyicilerin de yer aldığı sürprizlerle dolu film büyük şaşkınlık ve beğeni ile izlendi.

İlham veren bir hikaye

Zach King, 7 yaşından bu yana film yapımcılığıyla ilgilendiğini ve film yapımcılığının kendisi için adeta bir aşk olduğunu belirtti. Youtube kanalını 2008 yılında açan King, 10 yıldır içinde sürprizve dijital illüzyonlar barındıran videolar çekiyor. King’e göre başarının sırrı ise yılmadan tekrar tekrar denemek.

20 senelik stratejik iş ortaklığı

Türkiye’de Boyner ve Dockers® stratejik iş ortaklığının 20 seneye dayandığını ve bu işbirliğinin her iki taraf için de oldukça önemli olduğunu vurgulayan Boyner Erkek Kategorisi Satın Alma Direktörü Burak Topçuoğlu, Dockers®’ın reklam yüzü Zach King’i böyle bir etkinlikle İstanbul’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek:

“Dockers® 2018 İlkbahar-Yaz sezonu için etkili ve ses getirecek bir projeye imza attı. Zach King’i Dockers®’ın reklam yüzü olarak bir süredir ekranlarda izliyoruz. Zach King’in ilham veren hikayesine burada hep birlikte tanık olmak ise bizim için ayrı bir heyecan. Dockers®, Boyner’in erkek giyim kategorisinin en güçlü iş ortaklarından biri. İşbirliğimizin, sinerji yaratan bu tür projeler ve önümüzdeki dönem Dockers® markasının “Boyner’e özel” yeni koleksiyonlarıyla daha da büyüyeceğine inanıyorum.” dedi.

Dockers®&Levi’s Türkiye Genel Müdürü Ersin Arslan ise: “Dockers® olarak 32 senedir erkek giyiminde oyunun kuralını değiştiriyoruz. “Casual Friday” kavramını ortaya çıkararak, rahat kıyafetlerin iş hayatında kendine yer edinebilmesini sağladık. Zach King ile de “Game Changers” konsepti çerçevesinde işbirliğimizi yürütüyoruz. Erkeklere “her şey mümkün ve bunları yapmak için takım elbiseye ihtiyacınız yok” diyoruz” dedi. Arslan ayrıca, Boyner’e işbirliği için teşekkür ederek, sözlerini “Boyner, Türkiye’deki en önemli iş ortaklarımız arasında yer alıyor. 20 seneden bu yana, bizleri tercih eden erkeklerle Boyner çatısı altında buluşabiliyoruz. Türkiye’nin en büyük ve en başarılı perakendecileri arasında yer alan böyle güçlü bir marka ile yan yana durmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” şeklinde noktaladı.

Zach King’in reklam yüzü olduğu ve Dockers®’ın erkeklere günün her anında daha fazla konfor ve dayanıklılık sağlayan Smart 360 Flex Khaki koleksiyonu ile diğer Dockers ürünleri tüm Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de müşterileriyle buluşuyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Ordan Burdan

To Top