Connect with us

Otizmli Çocukların Kahramanı Ceylan Ertem

Ordan Burdan

Otizmli Çocukların Kahramanı Ceylan Ertem

Söylediği her şarkının ruhunu dinleyicisine hissettiren ve onları her seferinde başka diyarlara götüren bir sanatçı Ceylan Ertem. Güzel sanatçı, givin mobil uygulaması ile otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek olmak için sevenlerini önce “Seni Senin Gibiler Sevsin” lansman konserine ardından da kulise davet ediyor.

Ceylan Ertem ‘Modern Kahramanlar’ını Arıyor

Ceylan Ertem, ödemelerin bağışa dönüştüğü givin mobil uygulamasıyla birlikte bir destek kampanyasına imza attı. 1 kişi, 26 Ocak’ta Ceylan Ertem’in yeni albümü “Seni Senin Gibiler Sevsin”den şarkılarını ilk defa dinleyebileceği lansman konserine en önlerden çift kişilik davetiye kazanacak. Konser sonrası ise Ceylan Ertem ile kuliste tanışma fırsatı elde edecek. Konser Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ceylan Ertem’le tanışma fırsatı yakalayacak 1 kişi, 23 Ocak’a kadar givin mobil uygulamasından ’’Kuliste Buluşalım’’ içeriğini satın alarak Tohum Otizm Vakfı ile ‘Tohum Özel Eğitim Okulu Burs Fonu’ projesine bağış yapan destekçiler arasından çekilişle belirlenecek. Farklı bağış tutarlarıyla destek olunabilen etkinlikte; 30 TL bağış ile 1 çekiliş hakkı ve mini cüzdan, 100 TL bağış ile 5 çekiliş hakkı ve çanta kazanılabiliyor. Ayrıca, 250 TL bağış ile 15 çekiliş hakkı ve ajanda, 500 TL bağış ile 35 çekiliş hakkı ve kutu içerisinde çanta ve iPhone kabına sahip olunabiliyor.

Sevilen sanatçı Ceylan Ertem: “Ben de iyi amaçlar için harekete geçen #modernkahramanlar’a katılmak istedim. Tohum Otizm Vakfı ile otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek olmak için sevenlerimle birlikte hareket ediyorum. Dinleyicilerimin her biri harika bir gönüle sahip ve herkesin desteği benim için çok değerli. Kazanan destekçimle tanışmak ve dinleyicilerimle birlikte kaç otizmli çocuğa destek olabildiğimizi görmek için sabırsızlanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Siz de Ceylan Ertem lansman konserini sevdiğiniz bir arkadaşınızla en önden izlemek ve ardından kulisinde Ceylan Ertem ile buluşmak istiyor musunuz? Bunun için, Givin mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirip farklı destek tutarlarındaki içerikleri, Tohum Otizm Vakfı için bağışa dönüştürebilirsiniz.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Ordan Burdan

To Top