Connect with us

Refika’nın Bu Haftaki Konuğu Aslıhan Gürbüz!

İyi Yedik

Refika’nın Bu Haftaki Konuğu Aslıhan Gürbüz!

Aslıhan Gürbüz bu hafta, Türk mutfağına taze bir bakış açısı getiren Refika Birgül’ün mutfağına konuk oluyor. “Refika ile Öze Dönüş” 20 Ocak Pazar günü saat 12.00’de 24Kitchen ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Ekranların sevilen ismi Refika Birgül, ezberleri bozan yeni programı “Refika ile Öze Dönüş” ile her hafta mahallesi Kuzguncuk’taki kendi mutfağında birbirinden ünlü konukları ağırlıyor. Refika her programında yemek tariflerinden komşuluğa, mahalle kültüründen dostluklara, doğadan hayvanlarla ilişkilerimize kadar her konuda özümüze dönmemiz gerektiğini vurguluyor. Ayrıca bize has Türk mutfağı tekniklerini anlatıyor, Türk mutfağının dünya mutfakları arasında hak ettiği yere ulaşması için çalışıyor.

Refika bu haftaki programında birbirinden lezzetli börek tekniklerine odaklanıyor. Çıtır börek tekniklerini ve kolayca uygulama yollarını izleyicileri ile paylaşıyor. Aynı zamanda bir yufkacıya gidip yufka yapımının detaylarını öğreniyor. Refika sonrasında ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz’le mutfağında bir araya geliyor ve farklı malzemelerle yeni tarifler denerken bir yandan da Aslıhan Gürbüz ile keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.

20 Ocak Pazar günü Yayında

Eğlenceli ekibi, candan komşuları, yardımsever esnafı ve ünlü konuklarıyla mutfakta olduğu kadar sokakta da geçen “Refika ile Öze Dönüş”, 20 Ocak Pazar günü saat 12.00’da 24Kitchen ekranlarında yayınlanacak. Başarılı ve güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz keyifli sohbetiyle programın bu haftaki bölümüne başka bir tat katıyor. Aslıhan Gürbüz ve Refika Birgül’ün bu eğlenceli sohbetini kaçırmayın!

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in İyi Yedik

To Top