Connect with us

Salt İletişim Grup Portföyünü Genişletiyor!

Neler Oluyor

Salt İletişim Grup Portföyünü Genişletiyor!

Farklı sektörlerden birçok markaya 360 derece entegre pazarlama iletişim hizmeti sunan Salt İletişim Grup, Ofix.com’un iletişim danışmanlığını üstlendi.

Ofix.com Salt İletişim Grup ile Anlaştı

Ofis sarf malzemeleri tedariki pazarının önemli oyuncusu Ofix.com, önümüzdeki dönemki tüm stratejik iletişim faaliyetlerini markalara özel ürettiği çözüm ve projeleriyle öne çıkanSalt İletişim Grup aracılığıyla yönetecek.

2013 yılında hayata geçen ve ‘Ofiste yoksa Ofix’te var ’ sloganıyla yoluna devam edenOfix.com; kırtasiye, teknoloji, kartuş / toner, gıda, temizlik, mobilya ve yapı market ürünleri gibi ofislerin temel ve genel ihtiyaçlarını karşılamak amacı taşıyan bir ofis marketi olarak faaliyet gösteriyor. Müşterilerine 9 kategori altında 10 binden fazla ürün sunan Ofix.com, güçlü saha ekibi ve filo yapısıyla 24 saat içinde siparişleri adrese teslim ediyor. Ofix.com, iade güvencesi, satış sonrası hizmetleri ve KOBİ’lere özel kurumsal platformuyla güvenilir alışverişin kapılarını açıyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top