Connect with us

Sıradan Nesneler Uzay Gemisine Dönüşürse!

Öne Çıkanlar

Sıradan Nesneler Uzay Gemisine Dönüşürse!

Yazılım mühendisi ve sanatçı, Eric Geusz’nin çalışmaları, ilham kaynağını her yerden bulabileceğimizin kanıtı niteliğinde. Eric bir süredir sıradan ev eşyalarını, büyüleyici uzay gemilerine dönüştürüyor ve yaptığı çalışmalar tamamen bu dünyanın dışından ürünler.

Kavanoz açacağından oyun konsollarına kadar her şey Eric’in dünyasın uzay gemisine dönüştürülebiliyor.

Eric Geusz : ‘’1997 yılında Star Wars’u izlediğimden beri çizimler ve Legolardan uzay gemisi yapıyorum. Büyük bir bilim kurgu hayranıyım. Bazen kendimi, yaşadığım dünyayı hayal gücümün eşliğinde kendi dünyama çevirmeye çalışırken buluyorum. Moebius, Ralph Mcquarrie, Chris Foss, Syd Mead gibi isimler benim için ilham kaynağı. Çocukken sanat kitaplarına bakma alışkanlığım vardı. Bu alışkanlığım hala devam ediyor. Homeworld, Mass Effect ve Halo oynadığım favori oyunlarımdan bazıları.

Eric, herkesi hayal gücünü kullanmaya teşvik ediyor. Eric ‘’Uzay gemileri ejderhalar gibidir, onları istediğin her şekilde şekillendirmekte özgürsün.’’ diyor.

‘’Orijinal ama tanındık bir nesneden harikalar yaratmak işin en zor kısmı. İlham alacağın birçok yer var ama ben aynı zamanda benzersiz ürünler ortaya koymak istiyorum. Kafamda kararlaştırmadan önce üzerinde çalışacağım nesne için bir sürü taslak çiziyorum.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top