Connect with us

Steve Jobs Hakkında Her Şey Bu Belgeselde!

Ordan Burdan

Steve Jobs Hakkında Her Şey Bu Belgeselde!

İkonik duruşuyla zihinlere kazınan Apple’ın efsanevi CEO’su Steve Jobs, kendi hayatını ve teknoloji dünyasını şekillendiren değerleri ile ekranlara geliyor. “Benim Adım Steve Jobs” belgeseli 2 Şubat Cumartesi günü saat 21.30’da Nat Geo People’da.

Benim Adım Steve Jobs

Siyah boğazlı kazağı, kot pantolonu ve beyaz spor ayakkabılarıyla tam anlamıyla bir ikon olan bir teknoloji dâhisi… Peki 2011 yılında öldüğünde dünyanın dört bir yanında sayısız insanı gözyaşlarına boğan bu adamı böylesine farklı kılan neydi? Oscar ödüllü Alex Gibney’nin yönettiği 128 dakikalık belgesel “Benim Adım Steve Jobs”, Apple’ın efsanevi CEO’sunun mirasını ve Silikon Vadisi’nin kültürünü şekillendiren bakış açısını samimi bir anlatımla izleyicilerle buluşturuyor.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri Türk izleyicisi ile buluşturan Nat Geo People kanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izleyebilirsiniz.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Ordan Burdan

To Top