Connect with us

Survivor Son Bölüm

Neler Oluyor

Survivor Son Bölüm

27 Mayıs Cumartesi Survivor Son Bölüm’de Neler Oldu

Survivor son bölümde, konseyde bu kez isim yazma yoktu. Bu hafta Cumartesi ve Pazar günü büyük oylama yapılacağı için, bu bölümde büyük oylamanın açılışı yapıldı.

Sonrasında daha önce de konuşulan Acun Medya ve Survivor takımı arasındaki voleybol maçı gündeme geldi. Daha önce Acun Ilıcalı’nın sosyal medyadan yaptığı oylama sonucunda halk Açık Büfe Yemek ödülünü seçmiş olsa da Acun iddialı bir şekilde Survivor takımının kazanması halinde oylama koyduğu 4 ödülü de vereceğini söyledi.

Survivor Son Bölüm’de Ödül Puntakana’ya özel uçakla tatil ve lüks bir otelde konaklamaydı. Bunun yanı sıra dondurma ödülü de vardı. Ödül bununla da sınırlı olmayıp, Ünlüler bir de Balon turu yaptılar.

Berna ve Ogeday’ın sakatlık yaşadığı mücadelede Gökhan kazandığı oyunlarla ön plana çıkmasına rağmen, oyunu Ünlüler 2-0 kazandı. Ünlüler takımında Erkeklerin tutuk başladığı maçta, Sabriye ve Sema’nın aldığı oyunlar galibiyete büyük katkı yaptı.

 

 

 

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top