Connect with us

Survivor Kim Elendi

Neler Oluyor

Survivor Kim Elendi

Survivor’da 30 Mayıs Elenen İsim Kim Oldu?

Daha önce yapılan Sms oylaması sonucuna göre belli olan oylamaya bakılıp değerlendirme yapıldı ve burada adaylar arasında en düşük sms alan Furkan elendi.

4 kişi kalan Gönüllüler ekibi adeta fırtına gibi esiyor. Her iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler’de ilk olarak Sabriye ve Furkan aday oldular. Burada bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem, toplu olarak yazılan Sabriye’nin karşısına Furkan’ı çıkardı.

İkinci dokunulmazlık oyununda da kazanan Gönüllüler olunca İlhan yazılan 3. Aday oldu.

 

 

Survivor’da 24 Mayıs Elenen İsim Kim Oldu?

Ogeday, Volkan, İlhan ve Adem‘in olduğu potadan elenen isim Volkan oldu.

Survivor’da Cumartesi günkü oyunu kazanarak hızını sürdüren Ünlülere, Gönüllüler pazar günkü oyunu kazanarak dur diyebildi. Cumartesi günkü oyunda dokunulmazlığı kaybeden ünülülerde, bireysel dokunulmazlığı da Berna kazanınca olanlar oldu. Aday olarak Ogeday’ı çıkaran Gönüllüler’de Berna‘nın da Volkan‘ı söylemesiyle Gönüllüler iki güçlü aday çıkarmış oldu.

Ünlülerin kaybettiği oyun sonrasında ise herkes Adem ve Sabriye’yi aday olarak beklerken, ünlüler büyük bir takım örneği göstererek ve fedakarlık yaparak İlhan ve Adem’i aday olarak çıkardı.

Survivor’da 16 Mayıs Elenen İsim Kim Oldu?

Yapılan halk oylaması sonucundan Survivor’a veda eden son isim Anıl oldu.

Survivor’da Son Eleme Adayı Kim Oldu?

Her iki dokunulmazlığı da kaybederek, bireysel dokunulmazlığa kalan gönüllülerde, Survivor’da ilk defa yaşanan bir görüntü ortaya çıktı ve sadece Ogeday ile Elif dokunulmazlığı oynadı. Kaybeden direkt eleme adayı olacak.

Ve dokunulmazlığı Ogeday kazandı ve Elif son eleme adayı oldu.

Son durumda Gönüllüler’de Volkan, Berna, Anıl ve Elif isimlerinden biri Survivor’a veda edecek.

Konseyde Acun Ilıcalı bu konseyde oylama olmayacak diyerek, direkt oylamayı başlattı ve sözü seyircilere bıraktı.

13 Mayıs Cumartesi Survivor’da Yaşananlar

Araba ödülünü kazanıp moral depolayan ünlüler, bu moralli hallerini Cumartesi günkü dokunulmazlığa taşıdı ve ilk dokunulmazlığı Ünlüler kazandı. Sonrasında yapılan bireysel dokunulmazlıkta sürpriz bir şekilde kazanan Gökhan bir isim söyleme hakkına sahip oldu.

Eleme konseyinde anlaşmazlık yaşayan ünlüler Berna ve Anıl’a aynı sayıda oy vererek Gökhan daha isim söylemeden 2 aday çıkarmış oldu. Gökhan’ın da Volkan’ı söylemesiyle birlikte Gönüllüler toplamda 3 aday çıkarmış oldu.

14 Mayıs Pazar Survivor’da Yaşananlar

Pazar günkü dokunulmaz oyununa gönüllüler hızlı başladı ve ilk oyunu kazandı. Burada sürpriz bir şekilde öne çıkan Anıl performansıyla ilk turu getirdi. Fakat, sonrasında Ünlüler çabuk toparlandı ve 2. turu büyük 6-1 gibi büyük bir farkla kazandı ve oyunu Best of’a taşıdı.

Best Of’ta Neler Oldu?

Best Of’ta beklenen performansı gösteremeyen Anıl’ın karşısına Furkan çıkınca oyunu kaybetti ve Ünlüler oyuna önde başladı. Sabriye’nin kaybetmesinden etkilenmeyen Ünlüler, Sema’nın son oyunda Elif’i yenmesiyle 3-1 kazanarak ikinci dokunulmazlık oyununu da kazandı ve galibiyet serisini sürdürdü.

 

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top