Connect with us

Tavşancan ile Faresu’nun tüm kitapları şimdi tek bir çantada!

Neler Oluyor

Tavşancan ile Faresu’nun tüm kitapları şimdi tek bir çantada!

Axel Scheffler’in resimlediği, tüm dünyada zevkle okunan Tavşancan ile Faresu’nun maceralarının tamamı şimdi tek bir çantada! Okul öncesi dönemi çocuklarına hitap eden ve elliden fazla dile çevrilen serinin tüm kitaplarının tek bir çantada okura sunulduğu Tavşancan ile Faresu Serisi, 10 Aralık’ta hep kitap logosuyla raflardaki yerini alıyor.

Okul öncesi dönemi çocuklarının en sevdiği serilerin başında gelen Tavşancan ile Faresu serisinin tüm kitapları şimdi tek bir çantada!

Bugüne kadar tüm dünyada elliden fazla dile çevrilen ve çocuk okurlar tarafından zevkle okunan Tavşancan ile Faresu serisinin daha önce hep kitap tarafından yayımlanan 11 kitabının tamamı tek bir çantada buluştu. Arkadaşlık, paylaşma ve sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı serinin çantasında, Büyük Balon, Uyku Vakti Kurbağası, Yeni Arkadaş, Karlı Gün, Süper Oyuncak, Küçük Su Birikintisi, Korkunç Canavar, Yılbaşı Ağacı, Arkadaş Canlısı Salyangoz, Doğum Günü Kutlaması ile etkinlik kitabı Bak ve Söyle yer alıyor.

Tavşancan ile Faresu Serisi, 10 Aralık tarihinden itibaren hep kitap etiketiyle raflardaki yerini alacak.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Neler Oluyor

To Top