Connect with us

Ukiyo Lounge & Bar’da sınırsız suşi geceleri

İyi Yedik

Ukiyo Lounge & Bar’da sınırsız suşi geceleri

Eşsiz İstanbul manzarası, “Asia Tomorrow” konseptli Asya mutfağı ve Marcel Wanders imzalı sıradışı iç dizaynıyla Ukiyo Lounge & Bar’ın sınırsız suşi gecelerini kaçırmayın!

Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katında yer alan ve aynı kattaki muhteşem sonsuzluk havuzunun yanı sıra çarpıcı Boğaz manzarasıyla da dikkat çeken Ukiyo Lounge & Bar, “Asia Tomorrow” konsepti ile hizmet vermeye devam ediyor.

Ukiyo Lounge & Bar’da, Asya mutfağının kadim geleneklerinden yola çıkarak hazırlanan otantik lezzetler, yepyeni teknikler, taze ve benzersiz malzemelerin yaratıcı sunumu ve haftanın her gününe özel, zengin bir kokteyl seçkisi sizleri bekliyor.

Ukiyo, özellikle suşi severler için tasarlanan, Çarşamba ve Perşembe akşamları gerçekleşen Suşi Geceleri’nde ise, sınırsız suşi ve bir kadeh şaraptan oluşan özel bir menü sunuyor. 19.00-22.00 arasında sıcak, soğuk farklı suşi çeşitlerine doymak isteyen Asya mutfağı sevenler, Ukiyo’da buluşuyor!

Tatlı bir esinti eşliğinde şehrin manzarası ile bütünleşen, damakta iz bırakan Asya lezzetleri ile akıllarda yer eden Ukiyo Lounge & Bar, bahar akşamlarında İstanbul’un keyfini çıkarmak için ideal bir nokta…

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in İyi Yedik

To Top