Connect with us

Yılın Teknolojik Ürünü: Huawei Mate 20 Pro

Ordan Burdan

Yılın Teknolojik Ürünü: Huawei Mate 20 Pro

İnternet ve teknoloji dünyasının en iyilerinin belirlendiği Webrazzi Ödülleri 2018’de, “Yılın Teknolojik Ürünü” ödülünün sahibi, markanın amiral gemisi Huawei Mate 20 Pro oldu.

Webrazzi Ödülleri 2018 organizasyonu kapsamında, 2018 yılının en çok ses getiren akıllı telefonlarından Huawei Mate 20 Pro “Yılın Teknolojik Ürünü” ödülünün sahibi oldu.

Yılın Teknolojik Ürünü

Ödülü şirket adına kabul eden Huawei Türkiye Ürün Teknolojileri Müdürü Mustafa Can Akbaş konuyla ilgili değerlendirmede bulundu. “Huawei Türkiye olarak, teknolojiye yön veren ürünlerimizin Türkiye’de de büyük ilgi görmesinden son derece mutluyuz. Ekim ayında pazara sunduğumuz Huawei Mate 20 Pro da son dönemdeki birçok Huawei modeli gibi kullanıcıların ilgi gösterdiği bir akıllı telefon oldu. Birçok beklentiyi, yapay zeka ve benzersiz fotoğraf özellikleriyle en iyi şekilde karşılayan Huawei Mate 20 Pro, bu başarısını ödüllerle de taçlandırıyor. Mate 20 Pro’yu bu anlamda olumlu değerlendirerek ödüle layık gören herkese teşekkür ederiz” dedi.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Ordan Burdan

To Top