Connect with us

Peki evde masumca eşlerini bekleyen o kadınlar?

Kültür & Sanat

Peki evde masumca eşlerini bekleyen o kadınlar?

Özge Özberk ve Kubilay Penbeklioğlu’nun oynadığı Açık Aile oyunu izleyicisiyle buluştu.

İzleyicilerden büyük talep gören oyunun gala gecesinde ünlü isimler de meslektaşlarını yalnız bırakmadı. Açık Aile, evliliği ve evlilikte ikinci plana atılmış eşleri ele alırken, günümüz ilişkilerini de masaya yatırmadan geçmemiş.

Bence biraz acımasız bi dille anlatılmış olsa da çok eğlenceli olmuş. Malum günümüz ilişkileri örnek gösterilirken hiç olmadığımız kadar açık ve rahat görünmeye çalışan bizler değil miyiz? Sırf demokratik ve özgürlük ifadelerini kullanabilmek adına yıkamadığımız tabu kaldı mı?

Peki evde masumca eşlerini bekleyen o kadınlar? Ah ahh.. Bi gidin izleyin!

Eminim siz de kendinizi görüp, içinden gizlice güleceğiniz bir sahne bulacaksınız. Ya da hiç gizlemeyeceksiniz bile!

Özge Özberk ve Kubilay Penbeklioğlu’nun da emeklerine sağlık mükemmel bir iş çıkarmışlar..

Tabi oyunun yazarları Dario Fo ve kendisine birçok oyunda eşlik eden Franca Rame’yi da unutmamak lazım. İtalyan oyuncu, yönetmen-yazar Nobel edebiyat ödülünü boş yere almamış. Esprili bir üslup ile anlatılan, sivri ama tatlı bir dille gönderme yapılan bu evlilik oyununu sevgili Fisun Demirel çevirmiş ve Dersu Yavuz Altın yönetmiş.

Burdan tekrar emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bizler çok beğendik eminiz sizler de beğeneceksiniz.. Herkese şimdiden bol kahkahalar..

Continue Reading

1988 İstanbul doğumlu. Kültür Üniversitesi Radyo Televizyon mezunu. Yaşını soranlara ''30 yokum ama 29 varım'' demeyi tercih ediyor. Ciddi şekilde hayvanlara düşkünlüğü var. Dört patili her canlıyı kendi çocuğu zannediyor. Çok fazla rengi seviyo, hiçbir konuda karar veremiyor. Bu durum kendisini zaman zaman sinir etse de çevresini oldukça eğlendiriyo. En büyük hobisi eğlenmek. Her yerde Her durumda eğlenme gibi bir yeteneğe sahip. Herşeyle ilgili mutlaka bir fikri var ve gördüğü her şeyi kaleme dökmeye bayılıyor. :)

More in Kültür & Sanat

To Top