Connect with us

Aşk İçin Kısa Bir Mola: Kapadokya

Genel

Aşk İçin Kısa Bir Mola: Kapadokya

Büyülü bir masal ülkesini andıran Kapadokya’da bulunan argos in Cappadocia, karlar altındaki Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı manzarasına sahip konumu ve olağanüstü odalarıyla 14 Şubat haftasını rüya gibi bir molaya çeviriyor.

argos in Cappadocia’da “Aşk” için Kısa Bir Mola

argos in Cappadocia’nın doğal mağara süitleri veya özel teraslı taş konaklardan birinde konaklama, iki kişilik özel bir kahvaltı ve iki kişilik masaj içeren programına, Kapadokya’nın enfes şaraplarıyla iki kişilik şarap tadımının ardından ödüllü SEKİ Restaurant’da romantik bir akşam yemeği de dâhil. 11-18 Şubat tarihleri arasında geçerli Sevgililer Günü’ne özel bu paket, oda seçeneklerine göre 540€’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Seyahat dünyasının önemli iki yayını; Gayot.com ve Conde Nast Johansens tarafından sırasıyla ‘Dünyanın En Güzel 10 Balayı Oteli’ ve ‘Dünyanın En Romantik Otelleri’ arasında gösterilen argos in Cappadocia’da Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’nın görkemli manzarası, her sabah şafakla yükselen rengarenk balonlara fon yaratırken, gözlerinizi hiç unutamayacağınız bir rüyaya açacaksınız.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Genel

To Top