Connect with us

Gülümsemesi ile ilham veren isim: Ezgi Mola

Genel

Gülümsemesi ile ilham veren isim: Ezgi Mola

“Kraliçe ile kötü karakteri seyirciye sevdirebilmek çok keyifli”

Organize İşler Sazan Sarmalı ve Alice Müzikali ile izleyicilerin bir kez daha gönlünü fetheden, güler yüzü ve doğallığı ile kendisine hayran bırakan Ezgi Mola, MAG Mart sayısına kapak oldu. Kariyeri ve kendisi ile ilgili merak edilenleri yanıtlayan başarılı ve güzel oyuncu, hafızalarda yer eden canlandırdığı karakterler ile ilgili şunları söyledi: “ Bu zamana kadar rol aldığım Soğuk Aydede, Celal ile Ceren, Kocan Kadar Konuş, Organize İşler hepsi ayrı tatlar. İyi ki bu işleri ben yapmışım yoksa çok hayıflanırdım” Alice Müzikali’nde canlandırdığı “Kraliçe” karakteri ile de büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu, “Kötü karakteri seyirciye sevdirebilmek çok keyifli. Gelen yorumlarda büyük beğeni aldığı yönünde” dedi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili de tüm kadınlara mesajını ileten Ezgi Mola, “ Şiddet ve taciz mağduru kadınların sessiz kalmamasını konuşup bağırıp seslerini duyurarak güçlenmesini temenni ediyorum” dedi.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın kapak yıldızı olduğu MAG Mart sayısı, Kadınlar Günü özel içeriği, Dünyaca ünlü tasarımcı Şafak Çak’ın yeni evinde gerçekleştirilen özel röportajı, Vedat Milor, Yağız İzgül, Hazer Amani, Süreyya Üzmez’in mekan önerilerinin yer aldığı dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Genel

To Top