Connect with us

”Asla Pes Etmeyenler Kulübü”nde Kimler Var?

Kültür & Sanat

”Asla Pes Etmeyenler Kulübü”nde Kimler Var?

Sanofi ve Türk Eğitim Vakfı’nın öncülüğünde kurulan “Asla Pes Etmeyenler Kulübü” koleksiyon kitabında ünlü 15 kanaat önderinin başarı hikayeleri yer alıyor.

“Asla Pes Etmeyenler Kulübü Koleksiyon Kitabı”nın satışından sağlanan gelir ile Türk Eğitim Vakfı (TEV) aracılığıyla 50 çocuğun eğitim masrafları karşılanıyor.

“Asla Pes Etmeyenler Kulübü”nün üyelerinden olan Les Benjamins markasının kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın,Raffles Hotel’de gerçekleştirdiği özel bir söyleşi ile projeyi ve kendi başarı hikayesini aktardı.

TEV Genel Müdürü Yıldız Günay, “Asla Pes Etmeyenler Kulübü Koleksiyon Kitabı” editörü Ali Deniz Uslu ve proje sponsoru Sanofi Türkiye’nin Pazarlama Müdürü Sena Faga’nın da yer aldığı söyleşide Bünyamin Aydın moda dünyasındaki uzun ve özenli çalışma serüvenini ve pes etmeme öyküsünü misafirleri ile paylaştı.

Projeye katkıda bulunup 50 öğrenciye destek vermek isteyenler için “Asla Pes Etmeyenler Kulübü Koleksiyon Kitabı” D&R mağazaları ve dr.com.tr üzerinden satışa sunuluyor.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top