Connect with us

Baharda Açık Havada Koşu ve Bisikletin Tam Zamanı!

Yaşam

Baharda Açık Havada Koşu ve Bisikletin Tam Zamanı!

Şimdi bahaneleri bir kenara bırakıp temponuzu arttırmanın tam zamanı!

Şehirde ya da haftasonları şehre yakın doğayla baş başa kalabileceğiniz yerlerde koşarak ve bisiklete binerek daha sağlıklı ve sportif bir hayata adım atmanın tam zamanı!

Decathlon yaz gelmeden temponuzu arttırmanız için yardıma hazır! Koşu ve bisikletle ilgili, kıyafetten aksesuara, ekipmandan ayakkabıya kadar aradığınız her şey burada.

Koşarak hayatınıza spor katmaya karar verdiyseniz veya koşu artık benim için bir hayat tarzı diyenlerdenseniz, Decathlon’un koşu markası Kalenji’nin ürünlerine mutlaka göz atın!

Teknik tekstillerden üretilen, sezon trendi renk ve desenlerdeki koşucu tayt ve kıyafetlerinden, koşucuların tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için özel olarak tasarlanan spor ayakkabılarına, koşu sırasında rahatça su içmeniz için özel olarak tasarlanan çantalardan , kronometreli koşu saatlerine, bere ve gözlüklere kadar koşuyla ilgili aradığınız herşey Decathlon’da! Ayrıca koşuyla ilgili danışmak istediğiniz her tür konu için Decathlon’un ‘uzmanına sor’ uygulamasından da faydalanabilirsiniz.

Bisiklete binerek şehirde form tutmak ya da hafta sonlarınızı doğada bisiklete binerek geçirmek isterseniz;

Decathlon’un bisiklet markası B’Twin’in amatörden profesyonele çocuktan yetişkine farklı yaş grupları ve seviyeler için çok uygun fiyatlara bisikletleri, bisiklet kıyafet, ayakkabı ve aksesuarları bulunuyor. Decathlon mağazalarında katlanan bisikletler, şehir ve hobi bisikletleri,hem şehir hem de doğada kullanabileceğiniz hibrit bisikletler,yol bisikletleri, dağ bisikletleri gibi farklı kategorilerde bisikletleri bir arada bulabilirsiniz.

Decathlon’un bisiklet markası B’TWIN ayrıca ürünlerinin büyük çoğunluğuna ömür boyu garanti veriyor! Ömür boyu garanti güvencesiyle bisikletlerinin sağlamlığına ve kalitesine duyduğu güveni bir adım daha ileri götüren Decathlon, günlük hayatta bisiklet kullanımını teşvik ediyor. Ömür boyu garanti özelliğinin bir amacı da bisikletleri kullanıcıların hayatlarının bir parçası haline getirmek!

27 mağazası ve e-ticaret sitesiyle Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon’da daha sağlıklı,sportif ve mutlu bir hayata ilk adımı atmak için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabilirsiniz!

Yaz sezonuna hazırlanmak için koşu ve bisikletle ilgili yüzlerce ürünü Decathlon mağazalarında ve decathlon.com.tr‘de bulabilirsiniz!

 

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Yaşam

To Top