Bizimle iletişime geç

Beaten Fame İle “Zinde” Kalın!

Kültür & Sanat

Beaten Fame İle “Zinde” Kalın!

Uzun bekleyiş sona eriyor. Elçin Orçun ve Güven Gültekin ikilisinden oluşan Beaten Fame, 1 Mart günü yayımlanacak yeni albümleri “Zinde”den tadımlık 5 şarkı bugün Epic Istanbul/Sony Music etiketiyle yayında. Hip-hop, R&B, dubstep, trip-hop gibi tarzların başarılı örneklerini müzikseverlerle buluşturan ikilinin, insanları keyifli bir maceraya sürükleyen bu albümden yayımlanacak Adil Alpakın yönetmenliğindeki video klibi “Peri Tozu” da bugün dinleyiciyle buluştu.

“Zinde”den Tadımlık 5 Şarkı İle Sizlerle!

İçsel bir isyanla gelen uyanışın anlatıldığı “Zinde” albümündeki tutarlı duruş, Beaten Fame’in ışıldayacak kariyeri için kulakları doyuran bir çalışma niteliğinde. Müzik, miks ve aranjelerini Güven Gültekin’in üstlendiği albümde, mastering Mahmood Sadeghi, tüm sözler ve vokaller ise Elçin Orçun’a ait.

Derdini anlatmanın en iyi yolu olarak müziği seçen Beaten Fame albümü şu sözlerle anlatıyor: “Bu zindelik bir sabah soğuğu, kahve veya soğuk bir duş zindeliği değil, bu zindelik ateşle gelen, sorular soran, cevapları da kendi bulan, içinde yoğrulan, kavrulan ne varsa çıkıp gitmesi için çalıştıran, isyanın getirdiği uyanışla, insanı zımba gibi hazır tutan bir zindelik. Komşu, var mısın yok musun?”

“Beaten Fame – Zinde, Part I” şimdi tüm dijital platformlarda!

Devamını Oku

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

yorum için tıkla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alakalı Kategori: Kültür & Sanat

Neler Oluyor

Sepultura ile köklere dönüş

Yazar: 10.05.2019

Kültür & Sanat

Adından söz ettiren film Nebula!

Yazar: 22.04.2019

Kültür & Sanat

Baba Sahne’de art arda kahkahalar!

Yazar: 22.04.2019

Öne Çıkanlar

Dinleyicilere unutulmaz hatıralar!

Yazar: 22.04.2019

Öne Çıkanlar

Spektrum Medya ile tanışın!

Yazar: 22.04.2019

Öne Çıkanlar

Bu Sokak Festivali bir başka!

Yazar: 22.04.2019
Yukarı