Connect with us

Brand Week İstanbul’da Digital Dönüşüm Konuşulacak

Genel

Brand Week İstanbul’da Digital Dönüşüm Konuşulacak

7 Kasım 2018 Çarşamba günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek oturumda, alanında uzman isimler dijital dönüşümün nasıl yönetileceğini anlatacak.

Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen Brand Week İstanbul’da, 7 Kasım 2018 Çarşamba günü “Türkiye’den Dijital Manzaralar: Dönüşümü Yönetmek” başlıklı bir oturum gerçekleştirilecek. Türkiye’nin en büyük teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliği Smart Future Expo’nun katkılarıyla alanında uzman isimlerin yer alacağı oturumda, dijital dönüşüm ışığında Türk iş dünyasının geleceği konuşulacak.

Geleceğin dünyasına dair bir vizyon oluşturmayı ve farklı sektörleri bir araya getirmeyi hedefleyen Smart Future ve Brand Week iş birliğiyle Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak oturumda Havelsan Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, Koç Sistem Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, Accenture Türkiye Genel Müdürü Dilnişin Bayel, Netaş Uluslararası Pazarlar Genel Müdürü Serdar Urçar ve ION Academy Kurucusu Ali Rıza Ersoy konuşmacı olarak yer alacak.

Bu partnerlik kapsamında Brand Week İstanbul da, Smart Future Expo’nun ikinci gününde “Geleceğin Markaları” özel oturumunu gerçekleştirecek.

Geleceğin Akıllı Teknolojileri Smart Future Expo’da Konuşulacak

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği’nin (ASKON) düzenlediği Türkiye’nin en büyük teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliği Smart Future Expo 2018 Akıllı Teknolojiler Zirve ve Sergisi, yerli teknolojilere de ev sahipliği yapacak. 14 – 15 Kasım 2018 tarihleri arasında “Dönüşerek Daha Güçlüyüz” sloganıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek dev organizasyonda; Sanayinin Dönüşümü, Akıllı Şehir ve Yapı ile Girişimcilik temaları eş zamanlı olarak işlenerek bilişim, yazılım, otomasyon, elektronik ve şehircilik başta olmak üzere gelişen IoT, yapay zeka, bulut bilişim ve büyük veri gibi geleceğin dünyasını şekillendiren akıllı teknolojilere değinilecek.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Genel

To Top