Connect with us

Martıları beslemek, mavinin en güzel tonlarında yüzmek…

Öne Çıkanlar

Martıları beslemek, mavinin en güzel tonlarında yüzmek…

Çeşme’ye gelip de tekne turu yapmadan tatilim bitti demeyin…

Ege denizinin en güzel koylarından Kış limanı, Akvaryum koyu, Cleopatra koyu gibi birbirinden güzel, adeta ”Cennetteyim” dedirten kıyıları ve sevmeye doyamayacağınız hayvanlarla dolu eşek adası…

Şanslıyım ki ben bu güzel deneyimi yaşadım. Bize bu harika turda Okeanos adlı tekne ve içindeki güleryüzlü çalışanları rehberlik etti. Okeanosta sadece 80-100 tl gibi bir giriş ücreti vererek, gireceğiniz beachlere göre çok daha makul bir fiyatla bütün gününüzü dolu dolu geçirip, birçok koya gidip, müzik eşliğinde ve tabi bol bronzlaşma garantili bir gün geçirme imkanı yakalıyorsunuz.

Teknede birbirinden güzel animasyon şovları da mevcut. Kaptanın mangalda yaptığı harika balık da cabası… (üstelik yemek ücreti de tura dahil ?)

Günümüz gençliği yeni trendlere özeneceğine, unutulmaya yüz tutmuş bir de bu keyfe yelken açmalı bence… Geçmişte anne babalarımızın vazgeçilmezi olan bu eğlence anlayışı ne yazık ki bizleri çok fazla cezbetmiyor. Ama bunun nedeni tamamen bu deneyimi yaşamamış olmamız. En azından tatilinizin bir gününde bırakın mayokinileri, ellerinizdeki puroları, happy hourlarda makyajla güneşin altında terlemeleri de; sere serpe yatmayı, çocuklar gibi eğlenmeyi, tekneden atlayarak kahkahalara boğulmayı deneyin…

Martıları beslemek, mavinin en güzel tonlarında yüzmek, hatta keçileri kovalamak bile inanın büyük bir haz verecek. Sonra yine nasılsa happy hourlarda, eller havada buluşuruz.. ??

Continue Reading

1988 İstanbul doğumlu. Kültür Üniversitesi Radyo Televizyon mezunu. Yaşını soranlara ''30 yokum ama 29 varım'' demeyi tercih ediyor. Ciddi şekilde hayvanlara düşkünlüğü var. Dört patili her canlıyı kendi çocuğu zannediyor. Çok fazla rengi seviyo, hiçbir konuda karar veremiyor. Bu durum kendisini zaman zaman sinir etse de çevresini oldukça eğlendiriyo. En büyük hobisi eğlenmek. Her yerde Her durumda eğlenme gibi bir yeteneğe sahip. Herşeyle ilgili mutlaka bir fikri var ve gördüğü her şeyi kaleme dökmeye bayılıyor. :)

More in Öne Çıkanlar

To Top