Connect with us

Çocukların Gözünden Teknolojinin Geleceği

Genel

Çocukların Gözünden Teknolojinin Geleceği

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenecek olan Digital Age Summit kapsamında, çocukların gözünden teknolojinin geleceği ile ilgili keyifli bir video hazırlandı. Ekranların sevilen programı Çocuktan Al Haberi’nin minik kahramanlarının cevapladığı sorular, izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatıyor.

Digital Age Summit’in medya ana sponsoru Ciner Medya Grubu’nun desteğiyle Çocuktan Al Haberi programının sevimli çocuklarına teknolojiyle ilgili çeşitli sorular yönetildi. “Her dediğini yapan robot bir köpeğin olsun ister miydin?”“Bizi her yere götürebilecek süper ayakkabılarımız olsa nasıl olurdu?”“İnsan hafızası yedeklenebilir mi?”“Robot öğretmen ister miydin?” gibi sorulara eğlenceli cevaplar veren Ebrar Demirbilek, Arda Şahin, Nisan Aktaş, Sarp ve Kuzey Demirel, teknoloji konusunda bildiklerini ve olmasını istediklerini dile getirdi.

8 Mayıs Salı günü Four Seasons Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek olan Digital Age Summit’e katılmak ve etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için http://digitalagesummit.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Genel

To Top