Connect with us

En Unutulmayacak Sevgililer Günü Hediyesi!

Bizden Söylemesi

En Unutulmayacak Sevgililer Günü Hediyesi!

Sevgililer günü yaklaşıyor. Artık elle tutulan, somut hediyelerin yerini çiftlerin birlikte anı biriktirecekleri hediyeler aldı. Bunların en güzel örneği de bol bol anı biriktirebileceğiniz kusursuz seyahatler. Sadece romantik olmayan içinde birbirinden güzel aktiviteler ile heyecanı da yüksek olan bir Lapland gezisi ile hem sevdiğinizi hem kendinizi mutlu etmeye ne dersiniz?

Sevgililer günü yaklaştıkça çiftler arasında hediye telaşı başlıyor. Üstelik her geçen özel gün ile birlikte hediye almak zorlaşıyor. İşte tam da bu kararsızlığın çözümü olacak, en güzel hediyenin seyahat olduğuna bir kez daha sizi ikna edecek, unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz bir gezimiz var: Lapland – Kuzey Finlandiya.

Yıllarca hatırlanacak bir hediye

Yıllarca hatırınızdan çıkmayacak hem romantik hem de heyecan dolu bu gezi olacak! Kuzey ışıklarının altında cam igloolarda konaklamalı sevgililer günü… Bu romantizme yakışır bir akşam, rengeyikleri ve haskilerin çektiği kızaklarla çıkacağınız bir safari… Özel kıyafetler giyip kar motorları ile yapacağınız kuzey ışıkları safarisi dâhil.

18 yıldır yaptığımız bu program kapsamında FEST gezginleri, Finlandiya’nın iki önemli kentine, “kuzeyin beyaz kenti” Helsinki, Lapland bölgesinin merkezi Rovaniemi ve Noel Baba’nın resmi memleketi Santa Claus kasabasına da uğrayacaklar.

Romantik ve heyecanı yüksek 12 – 15 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşecek Lapland/Kuzey Finlandiya programını kaçırmayın!

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Bizden Söylemesi

To Top