Connect with us

Melek Mosso’dan “Keklik Gibi” Sürprizi!

Kültür & Sanat

Melek Mosso’dan “Keklik Gibi” Sürprizi!

Kendi besteleri ve yorumladığı cover şarkılarla dijital mecralar ve canlı performans mekanlarında hatrı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip Melek Mosso, beğeni toplayan ikinci single çalışması “Gölgen Yeter”in ardından, yeni şarkısı “Keklik Gibi” Sony Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. Sözü ve müziği anonim olan eserin düzelemesinde Zafer Karayazgan ve Melek Mosso’nun imzası bulunuyor.

İlk kez fenomen dizi “Çukur”da yayınlanan şarkı, aynı gün Youtube trendler listesine girdi.

İlk kez fenomen televizyonun dizisi Çukur’un yeni bölümünde yayınlanarak büyük beğeni toplayan şarkı, aynı gün Youtube’un “Trendler” listesine 25. sıradan giriş yaparken; sosyal paylaşım sitelerinde de en çok konuşulan konular arasında yerini aldı.

Bir yandan ilk stüdyo albümünün hazırlıklarına devam eden Mosso; daha önce birçok sanatçı tarafından seslendirilen “Keklik Gibi” türküsüne güçlü sesi ve kendine özgü yorumuyla yeniden hayat vererek, dinleyicilerine de albüm öncesi bir sürpriz yaptı.

Piyano, klavye (Zafer Karayazgan); mute bağlama, şelpe, perküsyon (Velican Sağun); yaylıtanbur, kopuz, perdesizgitar, e-bow (Uğur Varol) gibi enstrümanlarınkullanıldığı şarkı Çınar Records’ta kaydedildi. Tüm dijital müzik platforlarında yayına giren “Keklik Gibi” single’ının kapak fotoğrafı Ogün Akgül’e, mix ve masteringi ise Selim Topsakal’a ait.

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top