Connect with us

Ev dekorasyonu için alışveriş yapılabilecek mağazalar

Öne Çıkanlar

Ev dekorasyonu için alışveriş yapılabilecek mağazalar

Gelişen teknoloji, hızla ilerleyen zaman ve git gide modernleşen bir dünyada her şeyde olduğu gibi ev dekorasyonu konusunda da farklı fikirler istiyoruz.

Ev dekore etmekten hoşlanmayanımız yoktur değil mi?

Evimiz için dekorasyon malzemeleri almak, onları zevkimize göre yerleştirmek oldukça keyifli ama bir o kadar da karışık bir iş. Zira her beğendiğiniz eşyayı alarak evin içini bir anda ambar görünümüne çevirebilirsiniz. Ancak umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok çünkü internet denilen bir dünya var elinizin altında. Dolayısıyla pek çok siteden dekorasyon konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Evinizi nasıl dekor edeceğine karar verdiniz. Sıra bu malzemeleri temin etmekte.

Eğer görmek yetmez “ben dokunarak hissederek alış veriş yaparım” diyenlerdenseniz o zaman yola koyulup mağaza mağaza dolaşmaya hazır olun.

Dekorasyon konusuna mobilyadan başlayabilirsiniz. Tepe Home en bilinen mağazalardan bir tanesi. Klasik modellerin yanı sıra Country ve Modern çizgiler taşıyan mobilyaların dışında pek çok aksesuarı da bulabilirsiniz.

Modern ve çağdaş bir tarzı yansıtan Mudo Concept’te iç ve dış mekân mobilyalarından,  dekorasyon malzemelerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulmanız mümkün.

Yine modern bir çizgi düşünenler için aynı zamanda bir dünya markası olan Crate&Barrel de doğru bir seçenek olabilir. İstanbul ve Ankara’da şubeleri bulunan mağaza da her tür mobilya ve aksesuar mevcut.

İngiliz dekorasyonunu yansıtan çizgisi ile kaliteli mobilyalar, dekoratif ürünler, sofra ve mutfak malzemeleri bulabileceğiniz Habibat ev dekorasyonuna önem verenler için oldukça iyi bir seçenek.

Antikadan hoşlananlar, 18. yüzyıldan kalma capidemonte ürünlerin, 19. yüzyıla ait Rus tepsilerin, Uzakdoğu hanedanlık dönemine ait seramik replikaların, Fransız Louis ve İngiliz Georgian tarzını yansıtan mobilyaların ve ahşap objelerin bulunduğu Karaköy Antemiyon ve Çukur Cuma semtindehabki mağazalar tam size göre.

İsveç kökenli bir mağaza olan İkea, tamamen Avrupa tarzını yansıtan mobilyaları, mutfak ve banyo eşyalarından her tür aksesuara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Aynı zamanda dekorasyon konusunda örnek evleri ile de fikir alabileceğiniz bir işletme.

Koçtaş ve Tekzen gibi mağazalarda boya, duvar kâğıdı, aydınlatma ve daha birçok ev aksesuarı konusunda başvurabileceğiniz yerler. Adresler bizden dekore etmek sizden.    

   

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Öne Çıkanlar

To Top