Connect with us

Fatih Erkoç ve Kerem Görsev Trio caz müzik tutkunlarını büyüleyecek

Kültür & Sanat

Fatih Erkoç ve Kerem Görsev Trio caz müzik tutkunlarını büyüleyecek

İstanbullular, şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın %100 Akustik konserleriyle sakin akşamlarda, sıcacık bir ortamda yumuşak tınıların tadını çıkarmaya devam ediyor!

Canlı performanslarıyla adeta efsaneleşen Fatih Erkoç – Kerem Görsev Trio, 18 Mart Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesinde zengin repertuarıyla caz müzik tutkunlarını büyüleyecek. Kışa özel kapalı mekânında etkinliklere hız kesmeden devam eden KüçükÇiftlik Park’ta, URU ve Art-İst Organizasyon tarafından düzenlenen ve kapı açılış saati 19.00 olan konserin biletleri Biletix’te!

Eğlencenin rakipsiz adresi KüçükÇiftlik Park, yeni kapalı mekân konseptinde her türden müzikseverlere hitap eden programıyla misafirlerini müzikle buluşturmaya devam ediyor. Şehrin merkezinde ancak gürültüsünden uzakta, güvenli ve konforlu bir ortamda sıcak, samimi ve sakin bir akşam geçirmek isteyen İstanbullular, KüçükÇiftlik Park’ın %100 Akustik serisiyle en sevilen yerli müzisyenlerin şarkılarını bu kez de akustik versiyonlarıyla dinliyorlar.

%100 Akustik serisi, Fatih Erkoç – Kerem Görsev Trio’nun 18 Mart Cuma akşamı vereceği konserle devam ediyor. Türkiye’nin en güçlü seslerinden ve en önemli müzisyenlerinden Fatih Erkoç ile ülkemizin önde gelen caz piyanistlerinden Kerem Görsev, birlikte hayata geçirdikleri caz projesi kapsamında farklı sahnelerde müzikseverlerle buluşuyor. Fatih Erkoç – Kerem Görsev Trio konserde; The Lady From Istanbul adlı canlı performans albümlerinde yer alan Fly Me to the Moon, What a Wonderful World, Secret Love, Moon River gibi klasiklerin yanı sıra Görsev’in kendi bestelerinin de yer aldığı geniş bir repertuarı yorumlayacaklar. İki usta müzisyene kontrbasta Volkan Hürsever, davulda ise Ferid Odman eşlik edecek.

URU ve Art-İst Organizasyon tarafından düzenlenen ve 9 Nisan’da Levent Yüksel ile sona erecek olan %100 Akustik konserlerinin biletleri Biletix’te!

Continue Reading

Bi Tutam Fikir, söyleyecek sözleri olup bunları paylaşmak için bir araya gelen bir ekibin ürünü. Bir Tutam Fikir olarak sadece sevdiğimiz şeyleri paylaşıyoruz. Umarız tüm fikirlerimiz ve yazılarımız sizin için okuması keyifli anlara dönüşür.

More in Kültür & Sanat

To Top